سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹
سومین درگیری طایفه ای خاش در ماه رمضان؛
باز هم کینه شتری در خاش؛ جان ۳ نفر را گرفت و یک کودک ۸ ساله مجروح شد
 
بر اثر جهالت و کینه شتری افرادی از خدا بی خبر در خاش 3 نفر را کشتند و یک کودک 8 ساله را مجروح کردند.
به گزارش عصرهامون،به نقل از تفتان ما، جهالت، نادانی و خوی غیر انسانی در خاش به اوج خود رسیده که متاسفانه در ماه مبارک رمضان، لحظات معنوی افطار و در شبهای قدر ترحم نیست و انسانها بر اثر جهالتها نابود می شوند.
اقدام کور افرادی جاهل سبب گلایه مندی فراوان شهروندان خاش شده و به طوری که در فضای مجازی بحث ها بالا گرفته و خواهان دستگیری و مجازات جنایتکاران هستند.
* 3 کشته و یک مجروح بر اثر اختلافات طایفه ای در خاش
یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: لحظه افطار امشب خودروی یکی از شهروندان خاشی مورد حمله افراد ناشناس مسح قرار گرفت.
وی افزود: در اثر این تیراندازی افراد ناشناس توسط یک دستگاه پژو 405 فاقد پلاک به سمت سواری پژو دیگر در خیابان رودکی(چهارراه سراوان)  3 نفر کشته و یک کودک 8 ساله از ناحیه پا مجروح شد.
این منبع آگاه تصریح کرد: در این حادثه سرنشینان با هویت های" ع-ش""م-ش" و ک-ش" در دم جان باختند و یک کودک مجروح جهت درمان به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شد.
وی با بیان اینکه علت این تیراندازی اختلافات طایفه ای بوده است، اظهار کرد: این اختلاف در حدود یک ماه قبل با پادرمیانی بزرگ طایفه به صلح و سازش منجر شده بود که متاسفانه این صلح پایدار نبوده و باتوجه به کینه قبلی این حادثه در خاش رخ داده است.
گفتنی است؛ همچنین در ادامه این درگیری ها برخی از مسیرهای شهرستان خاش بسته شده و گالری خودرو حاجی قادربخش شهنوازی رو هم به آتش کشیدند.
به گزارش خبرنگار تفتان ما، این سومین حادثه است که در چندروز گذشته در این شهرستان رخ داده و چندروز اخیر در منطقه اسپیتک دو نفر زخمی شدند و شب گذشته نیز در حاشیه تفتان یک نفر کشته و فردی دیگر مجروح شد و همچنین حوالی ساعت یک بامداد امروز نیز صدای تیراندازی در حوالی روستاهای ناصری به طرف قاسم آباد خاش شنیده است
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۹۶۶
مرجع : تفتان ما


ارسال