چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در افتتاحیه خانه محروم:
هزار واحد مسکونی برای خانواده های محروم استان سیستان و بلوچستان ساخته می شود
 
سردار مارانی گفت:تعداد پنج هزار واحد مسکونی برای خانواده های محرومین ساخته شود که از این پنج هزار واحد مسکونی تعداد هزار واحد آن برای استان سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده است.
به گزارش عصر هامون؛ به نقل از ندای هیرمند؛سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: استان سیستان و بلوچستان از استان های محروم و کمتر توسعه یافته است که نیاز به مساعدت بیشتری در زمینه های مردم داری، مردم یاری و احداث مسکن و اشتغال که می طلبد فعالیت های زیادی در این منطقه انجام گیرد.
وی بیان داشت: طرحی در مرکز برای احداث واحد های مسکونی برای افراد تحت حمایت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) با مشارکت سپاه پاسداران و کمیته امداد در کل کشور فعال شده است.
سردار مارانی افزود: در مرحله اول قرار است تعداد پنج هزار واحد مسکونی برای خانواده های محرومین ساخته شود که از این پنج هزار واحد مسکونی تعداد هزار واحد آن برای استان سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: کار ساخت این واحد مسکونی از پنجم ماه مبارک رمضان شروع و در طول مدت پانزده روز احداث شده که با اعتبار سیصد میلیون ریال و با زیر بنای پنجاه متر مربع و یک سرویس کامل واستاندارد می باشد.
سردار مارانی بیان داشت:کار ساخت و احداث بیش از سیصدو سیزده منزل مسکونی در منطقه سیستان ظرف چند ماه آینده شروع خواهد شد، و غریب به هفتصد خانه مسکونی درمرکزو جنوب استان احداث و انشاالله که این هزار واحد مسکونی در کل استان سیستان و بلوچستان ساخته شود تا افراد وخانواده های محروم دارای منزل مسکونی شوند.
وی ابراز داشت: کار شناسایی خانواده های محروم با کمیته امداد امام خمینی (ره) است، و کار ساخت واحداث خانه های مسکونی با سپاه پاسداران می باشد که به صورت جهادی مجموعه سپاه پاسدارن در این عرصه اقدام کرده است.
رضا شهرکی اصل مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گفت: طرحی مشترک بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه پاسداران به تفاهم رسیده است که این طرح احداث و ساخت خانه محرومین برای محرومیت زدایی در استان سیستان و بلوچستان  می باشد.
وی افزود: احداث وساخت این خانه ها دارای استاندارد کامل و در کمترین زمان و با حداقل هزینه منتاسب با شرایط هرمنطقه ساخته می شود.
وی بیان داشت: با توجه به امکاناتی که در سطح استان وجود دارد و برنامه ها واعتباراتی که سپاه پاسداران برای ساخت و احداث خانه برای محرومین در نظر گرفته است، امید واریم در کمترین زمان تعداد هزار واحد مسکونی برای محرومین دراستان سیستان و بلوچستان و نقاط محروم ساخته شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تصریح کرد: هزینه واعتبار احداث این واحد های مسکونی از مرکز و توسط سپاه پاسداران صورت می گیرد و کار شناسایی خانواده های محرومین با کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد.
وی ابراز داشت: تحویل هزار واحد مسکونی محرومین که یک پنجم کل واحدهای مسکونی در استان ها و نیاز عمده مدد جویان و محرومان می باشد در کمترین زمان احداث و تحویل خانواده های محروم شود.
 
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۰۷۱


ارسال