پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۰
به مناسبت هفته قوه قضاییه؛
یکماه مرخصی برای زندانیان واجد شرایط در شهرستان خاش
 
دادستان شهرستان خاش گفت: یکماه مرخصی برای زندانیان واجد شرایط در شهرستان خاش به مناسبت هفته قوه قضاییه در نظر گرفته شده است.
به گزارش عصرهامون،به نقل از تفتان ما، افشین داش محمدی در حاشیه افتتاح برنامه های هفته قوه قضاییه، اظهار کرد: بر حسب دستورالعمل ابلاغی از قوه قضاییه تمام زندانیان واجدالشرایط به مدت دو هفته تا یکماه به مرخصی می روند.
 وی اظهار کرد: در اداره زندان شهرستان خاش خدمات خوبی در ابعاد مختلف فرهنگی، دینی و عقیدتی، مهارتهای فنی و مهارتی و آموزشی ارائه می شود و زمینه برای رفاه آنان فراهم است.
محمدباقر کیانی رئیس دادگستری شهرستان خاش نیز از عملکرد مسئولان در اداره زندان خاش تجلیل کرد.
به گزارش خبرنگار تفتان ما، ویژه برنامه های گرامی داشت هفته قوه قضاییه در شهرستان خاش با حضور رئیس دادگستری و شماری از قضات و کارکنان حوزه قضایی و ادارات زیر مجموعه برگزار که حضور بر مزار شهیدان گمنام و تجدید پیمان با آرمانهای شهداء از برنامه های مهم بود.
دیدار و گفت و گو با اقشار مختلف مردم و بررسی مشلات مردم در حوزه های مختلف دادگستری خاش از دیگر برنامه های گرامی داشت هفته قوه قضاییه در شهرستان خاش است.
در این آیین معنوی ضمن قرائت فاتحه و نثار گل مزار شهیدان گمنام غبارروبی و عطر افشانی شد.
همچنین در این روز مسئولان و کارکنان حوزه دادگستری و دادستانی شهرستان خاش با حضور در اداره زندان با مددجویان در بند زندان خاش دیدار و از نزدیک مشکلات این قشر را بررسی و با آنان دیدار و به گفت و گو پرداختند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۱۴۴
مرجع : تفتان ما


ارسال