سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ,4 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷
در نشست انس و مودت بازنشستگان سپاه شهرسان سراوان عنوان شد؛
امر به معروف و نهی از منکر، رمز برتری مسلمانان/ تنش بین مسلمانان یکی از آثار شبکه های ماهواره ای/ بیشترین آمار خودکشی در کشورهای صنعتی است
 
مسئول نهاد رهبری ناحیه سپاه سراوان گفت:رمز برتری مسلمانان در انجام امر به معروف و نهی از منکر است.
به گزارش عصر هامون؛ به نقل ازشستون، نشست انس و مودت بازنشستگان سپاه شهرستان سراوان با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی مسئول نهاد رهبری ناحیه سپاه سراوان، مولوی حقانی امام جمعه اهل سنت مسجد صدیقه اکبر، سرهنگ سبزعلیانی جانشین فرماندهی سپاه، رمضان پودینه مسئول کانون بازنشستگان سپاه سلمان استان و جمعی از بازنشستگان سپاه شهرستان سراوان برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی مسئول نهاد رهبری ناحیه سپاه شهرستان سراوان با بیان اینکه زندگی ما باید در راستای امر به معروف و نهی از منکر باشد، گفت: خود ما عامل امر به معروف و نهی از منکر هستیم.
وی راه عقلی و راه دینی را از راه های شناخت امر به معروف و نهی از منکر دانست و افزود: مهم ترین راه شناخت،شناخت امر به معروف و نهی از منکر است.
مسئول نهاد رهبری ناحیه سپاه سراوان با بیان اینکه رمز برتری مسلمانان در امربه معروف و نهی از منکر است، اظهار داشت: برخی از جوانان در امر به معروف و نهی از منکر بی توجه هستند.
وی در پایان با بیان اینکه تنش بین مسلمانان یکی از آثار استفاده از شبکه های ماهواره ای است، تصریح کرد:مدیران شبکه های غربی طی جلساتی برای تفرقه افکنی بین مسلمانان برنامه ریزی می کنند.

مولوی حقانی امام جمعه اهل سنت مسجد صدیقه اکبر در این نشت با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: باید در بین شما گروهی باشند که انسان ها را به طرف راه خیر دعوت کنند و امر به معروف و نهی از منکر انجام دهند.
 
وی با بیان اینکه امروزه قدرت های شیطان صفت به فرعون لقب داده می شوند، اظهار داشت: در راستای ابعاد انسانی به سمت قوانین اللهی گام بردارید.
مولوی حقانی بیشترین آمار خودکشی را در کشور های صنعتی دانست و بیان داشت: در کشور های صنعتی عدم داشتن معنویت باعث خودکشی می شود.
وی در پایان سخنان گفت: یاد خدا باعث آرامش دلها می شود.
رمضان پودینه مسئول کانون بازنشستگان سپاه سلمان استان در این نشت با بیان اینکه استان ما هم جوار با دو کشور پاکستان و افغانستان است، گفت: این دو کشور ثبات سیاسی ندارند.
وی در پایان افزود: بازنشستگان در راستای حفظ امنیت مرز با سپاه سراوان همکاری و هم یاری داشته باشند.
انتهای پیام/1675
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۴۱۵
مرجع : شستون


ارسال