يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۸
رئیس صنعت، معدن و تجارت سراوان:
عامل ارائه کننده سوخت خارج از شبکه متخلف است+ تصاویر
 
رئیس صنعت، معدن و تجارت سراوان گفت: عامل ارائه کننده سوخت خارج از شبکه در جایگاه ها متخلف محسوب می شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از شستون، در سراوان مواردی عرف شده است که افراد از روستاهای و شهرستان های دور دست به جایگاه های سراوان سفر کرده و اقدام به سوخت گیری در گالن می کنند و سوخت گیری شهروندان سراوانی را دچار مشکل کرده اند، که این کار طبق قانون تخلف محسوب می شود و مجرمین به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می شوند.
مهرداد طاهری رئیس صنعت،معدن و تجارت در گفت و گو با خبرنگار شستون با بیان اینکه عامل ارائه کننده سوخت خارج از شبکه متخلف محسوب می شود، گفت: سوخت های توزیع شده خارج از باک خودرو تخلف هستند.
وی با بیان اینکه اقدامات نظارتی و بازرسی به طور مکرر انجام می شود، اظهار داشت: با متخلفین در جایگاه های سوخت برخورد خواهد شد.
طاهری در ادامه گفت و گو فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم را از موارد جلوگیری این معضل دانست و تصریح کرد:  باید به مردم اطلاع رسانی شود که توزیع سوخت خارج از شبکه تخلف است.
وی با اشاره به اینکه جریمه متخلفین براساس قیمت روز هر لیتر بنزین محاسبه می شود، بیان داشت: افراد متخلف پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی برای سیر مراحل قانون ارجاع داده می شوند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت در پایان گفت: جایگاه های سوخت سراوان  با اطلاع رسانی به موقع از سوخت گیری خارج از شبکه جلوگیری کنند.

جایگاه سوخت سراوان
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۴۹۹
مرجع : شستون


ارسال