پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۹
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) هیرمند:
۶۰ واحد مسکونی تا پایان سال تحویل مدد جویان خواهد شد/بیش از ۲۲ میلیارد ریال خدمات عمرانی
 
علیرضا کریمیان گفت: مهمترین هدف نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) ایجاد سرپناه برای مددجویان است که همواره نیاز بسیاری از روستائیان شهرستان را تشکیل می دهد.
به گزارش عصر هامون؛ علیرضا کریمیان مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هیرمند در گفت و گو با ندای هیرمند اظهار داشت: تعدا 7 واحد مسکونی در شهرستان هیرمند احداث و برای استفاده مدد جویان کمیته امام خمینی (ره) مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان داشت : جهت احداث این 7 واحد مسکونی یک میلیارد و 452 ریال از محل کمک های بلاعوض و مبلغ 185 میلیون ریال آورده مددجویان در زمینه بخشی از هزینه های جانبی هزینه و پرداخت شده است.
وی افزود: مهمترین هدف این نهاد ایجاد سرپناه برای مددجویان است که همواره نیاز بسیاری از روستائیان شهرستان را تشکیل می دهد، گام های بلندی در راستای تحکیم بنیاد خانواده ها با تخصیص اعتبار و همکاری دیگر نهاد ها برداشته شده است که در همین زمینه تعداد 60 واحد مسکونی روستائی تا پایان سال جاری تحویل ممدجویان خواهد شد.
کریمیان بیان داشت: برای هر واحد مسکونی 200 میلیون ریال بصورت کمک بلاعوض هزینه و پرداخت شده که در مجموع این تعداد واحد مسکونی اعتباری معادل با 12 میلیارد ریال در بر خواهد داشت.
وی ابراز داشت: در سال جاری خدمات چشمگیری در زمینه عمرانی به خانواده ها ی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه شده است که در این بین احداث 95 سرویس بهداشتی و تعمیر و بازسازی به ارزش دو میلیارد و 761 میلیون ریال را می توان نام برد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه دیگر نهاد ها هر ساله مشارکت های قابل قبولی داشته اند افزود: تعداد 43 واحد بهسازی مسکن با مشارکت بنیاد مسکن و بانک های عامل از طریق پرداخت تسهیلات با اعتبار معادل شش میلیارد و 450 میلیون ریال از دیگر خدمات ارائه شده عمرانی در سال جاری است.
وی خاطر نشان کرد: کل اعتبار هزینه شده در راستای خدمات عمرانی شامل احداث مسکن،سرویس بهداشتی و بهسازی 22 میلیارد و 636 میلیون ریال اعلام شده است.

  انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۷۹۴


ارسال