جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد سراوان:
هفته دفاع مقدس بهانه ای برای یادآورشدن حماسه سازان گمنام است
 
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان گفت: هفته دفاع مقدس بهانه ای برای یادآور شدن حماسه سازان گمنام است.
به گزارش عصر هامون،مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامي واحد سراوان در گفت و گو با شستون هفته دفاع مقدس را بهانه اي براي يادآور شدن حماسه سازان افراد گمنام دانست که با فداکردن جان خویش به نظام و انقلاب جان تازه اي بخشيدند.
نصرت زهی گفت: اگر در جامعه به دنبال ارزش های اسلامی و دست یافتن به آنها باشیم،تاریخ به بهترین شکل ارزش ها را به نمایش گذاشته و ارزش ها گمشده ی امروز جوانان ما  هستند که شهدا با رشادت های خود آن ارزش ها را به ما هدیه دادند.
وی در ادامه افزود: تبیین این ارزش ها در دانشگاهها توسط اساتید می تواند در این زمینه نقش به سزایي داشته باشد.
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان خاطر نشان کرد: با برنامه ريزي صحيح ومعرفي دستاوردهاي دفاع مقدس مي توان بسياري از خلاهاي فكري واعتقادي كه متاسفانه ذهن برخي جوانان را مشغول کرده پر کرد به گونه اي كه جايگاه واقعي ارزش در ذهن جوانان شناخته شود.
نصرت زهی به نمايندگي از كانون بسيج اساتيداین ایام را که مقارن با آغاز سال تحصیلی است به همه اساتید و دانشجویان تبریک گفت و اظهار داشت: استادان درپر رنگ نمودن ارزشهاي انقلاب و بیان تفکرات اسلامی می توانند سهم مهم  و نقش خطیري داشته باشند زیرا عناصر اصلی دانشگاه استاد و دانشجو هستند که با جهت گیری مناسب این دوعنصر مهم، می توان شاهد تغییرات اساسی مثبت در محیط های دانشگاهی باشیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۶۸۸
مرجع : شستون


ارسال