پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
به همت اداره بهزیستی شهرستان سراوان یک وعده غذای گرم در مهد های کودک این شهرستان توزیع می شود.
بع گزارش عصرهامون، عبدالعزیز ارباب رئیس بهزیستی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اهداف سازمان بهزیستی کشور گفت: هفتاد و سه روستا مهد،6مهد کودک خصوصی و9 مهد کودک در حاشیه شهرستان در حال فعالیت هستند.
وی در ادامه گفت: یکی از مهم ترین خدمات بهزیستی ارائه وعده غذایی در تمامی مهد های کودک است که در حال حاضر 2هزار و چهارصد و پنجاه کودک در کلیه مهد های کودک سطح شهرستان سراوان از یک وعده غذایی گرم در این مکان ها استفاده می کنند.
رئیس بهزیستی شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: 5 میلیارد و سیصد میلیون ریال اعتبار کلی تأمین مواد غذایی است که از طریق اعتبارات استان سیستان و بلوچستان به شهرستان سراوان تخصیص داده شده که از این طریق کلیه مواد لازم خریداری و در اختیار مهد های کودک قرار گرفته است.
ارباب در خصوص کودکان کار، تشکیل کارگروه در این راستا را مهم عنوان کرد و ادامه داد: بیشتر کودکان کاری که در این شهرستان وجود دارند را اتباع بیگانه و کودکان معتاد تشکیل داده اند که در این راستا یک مرکز ترک اعتیاد برای کودکان معتاد در سراوان در حال فعالیت است.
 وی در پایان از شهروندان خواست تا اگر کودکان کار را می شناسند با معرفی آنها به اداره بهزیستی شهرستان، این اداره را در ارائه خدمات مشاوره ای به کودکان کار کمک کنند.
انتهای پیام/1319
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۹۹۷
مرجع : شستون


ارسال