سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵
در آیین یادواره شهدای مرزبانی سراوان مطرح شد؛
مرز سراوان جبهه حق مقابل باطل است/ دنیا، عربستان را به عنوان انجام دهنده سنت نبوی نمی شناسد
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سراوان در جلسه یادواره شهدای غدیر مرزبانی گفت: دنیا امروزه عربستان را به خاطر جنایاتی که انجام داده است، به عنوان انجام دهنده سنت نبوی نمی شناسد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، جلسه یادواره شهدای غدیر مرزبانی با حضور حجت الاسلام و المسلمین عزیزپور رئیس دادگستری سراوان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی مسئول نهاد رهبری در سپاه سراوان، آذر پودینه فرماندهی انتظامی، میرشکاری فرماندهی هنگ مرزی سراوان، حجت الاسلام والمسلمین مرادی مسئول عقیدتی هنگ مرزی سراوان، مولوی سید زاده امام جماعت مسجدمحمدی و جمعی از مسئولین و معتمدین سراوان در مهدیه هنگ مرزی شهرستان سراوان برگزار شد.

در این یادواره حجت الاسلام و المسلمین مرادی مسئول عقیدتی سیاسی هنگ مرزی سراوان با اشاره به سوم آبان ماه و شهدای غدیر مرزبانی گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین اظهار داشت: مرز سراوان وادی عشق و جبهه حق در مقابل باطل است.

حجت الاسلام والمسلمین نوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سراوان دریادواره شهدای مرزبانی این شهرستان با بیان اینکه دنیا امروزه عربستان را به خاطر جنایاتی که انجام داده است، به عنوان انجام دهنده سنت نبوی نمی شناسد، گفت: شهدا معرفی کننده اسلام هستند.
وی با اشاره به سالروز به شهادت رسیدن نیروهای مرزبانی سراوان در سوم آبان ماه افزود: از عمل شهدا باید درس ایثار و از خودگذشتگی گرفت.
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت با اشاره به بعد معنوی و مادی انسان تصریح کرد: شهید در دنیا و آخرت به هیچ عنوان نخواهد مرد.
وی تبعیت از ولایت و رسول خدا (ص) را از اهداف شهدا دانست و عنوان کرد: ما باید با جان و دل اهداف شهدا را زنده نگه داریم.
حجت الاسلام و المسلمین نوری در پایان با بیان اینکه قدرت های غربی در مقابل فرزندان این کشور عاجز هستند، گفت: امروزه به وسیله راه شهدا 6 قدرت جهانی در مقابل ایران و فرموده های مقام معظم رهبری هستند.

مولوی سید زاده امام جماعت مسجدمحمدی سراوان دراین یادواره با بیان اینکه خداوند انسان را به خاطر شناخت ذاتش آفریده است، گفت: امروزه یهود و نصارا با ترفند های مختلف مسلمانان را سرکوب می کنند.
وی ایمان به خدا، عمل به احکام، ساده زیستی و شرم و حیا را از ویژگی های افراد پیروز در دنیای اسلام عنوان کردو بیان داشت: هدف دنیای کفر پیدا کردن راهی برای شکست مسلمانان است.
مولوی سید زاده در پایان اذعان داشت: مسلمانان با ایمان هیچ گاه شکست نخواهند خورد.
 
انتهای پیام/1675
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۲۹۶
مرجع : شستون


ارسال