يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ,15 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۱
در یادواره شهدای شاخص دانش آموزی عنوان شد:
نگه داری نظام جمهوری اسلامی، بزرگترین جنبش مردم و علمای دینی/اگر حکومت اسلامی نداشته باشیم جامعه اسلامی نخواهیم شد
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان در جمع دانش آموزان گفت: بزرگترین جنبش مردم و علمای دینی شیعه و سنی نگه داری از نظام جمهوری اسلامی است.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، یادواره شهدای شاخص دانش آموزی با حضور محمد پودینه فرمانده سپاه سراوان، دهواری سرپرست اداره آموزش و پرورش، حجت الاسلام والمسلمین کریمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور و جمعی از دانش آموزان و مسئولین در نماز خانه هنرستان پسرانه شهید هاشمی نژاد شهرستان سراوان برگزار شد.
در این یادواره محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان سراوان ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بزرگترین جنبش مردم و علمای دینی شیعه و سنی نگه داری از نظام جمهوری اسلامی است.
وی آموزش و یاد آوری احکام دینی و اسلامی را اهداف برگزاری این یادواره ها دانست و افزود: بنای همه انبیاء الهی ایجاد جامعه سالم اسلامی بوده است.
 فرمانده سپاه شهرستان سراوان با بیان اینکه انسان های شجاع و با تقوا هیچ هراسی از دشمن ندارند، اظهار داشت: اگر حکومت اسلامی نداشته باشیم، جامعه اسلامی نخواهیم داشت.
وی در پایان با بیان اینکه در انقلاب اسلامی افراد ترسو و بی تقوا نداشته ایم، اذعان کرد: انتظار ما از دانش آموزان این است که بصیرت دینی و انقلابی خودرا افزایش دهند.
 
انتهای پیام/1675
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۳۹۲
مرجع : شستون


ارسال