يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ,15 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۳
در مراسم روز شهرستان سراوان عنوان شد:
نا امنی درکشورهای همسایه ناشی از عدم هم گرایی است/ایجاد اختلاف، هدف اصلی دشمنان
 
فرماندار سراوان در مراسم روز شهرستان سراوان گفت: وجود نا امنی در کشور های همسایه ناشی از عدم هم گرایی و هم سویی آن کشور است.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، مراسم روز شهرستان سراوان و یادواره شهید مولوی فیض محمد حسین بر با حضور حجت الاسلام والمسلمین دهقان امام جمعه سراوان، سردار امان الله گشتاسبی جانشین فرماندهی قرارگاه قدس استان سیستان و بلوچستان، محمد پودینه فرمانده سپاه سراوان، درویش ناروئی فرماندار سراوان، حجت الاسلام والمسلمین عزیزپور رئیس دادگستری سراوان و جمعی از مسئولین و سران طوایف در مسجد دهستان ناهوک برگزار شد.


در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دهقان امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان ایجاد اختلاف در بین امت اسلامی است، گفت: مردم باید هوشیاری لازم را در مقابل دشمنان داشته باشند.
وی با بیان اینکه شهدا نشانه ی پیروزی و عزت کشور ایران هستند، افزود: وظیفه ما بزرگداشت و تکریم شهدا است.
امام جمعه سراوان در پایان گفت: ما باید در پاسداشت خون شهدا  قدم های خوب و ارزشمندی برداریم.

درویش ناروئی فرماندار سراوان در این مراسم با بیان اینکه وجود نا امنی در کشور های همسایه ناشی از عدم هم گرایی و هم سویی آن کشور است، گفت: مقاومت مردم در برابر استکبار و بد خواهان جمهوری اسلامی ایران، یکی از مولفه های انقلاب است.
وی با اشاره به اینکه انسجام ملت ایران به خاطر رهنمودهای مقام معظم رهبری است، بیان داشت: مردم منطقه سراوان اولین کسانی هستند که در مقابل توطئه های دشمن می ایستند.
فرماندار سراوان در پایان گفت: امنیت این کشور فقط با انسجام و وحدت بین مردم حفظ خواهد شد.

در این مراسم محمد پودینه فرمانده سپاه سراوان با بیان اینکه دهستان ناهوک دارای مردم با فرهنگی است، گفت: تعداد بسیجیان فعال در دهستان ناهوک 260  نفر است.
وی با بیان اینکه دهستان ناهوک نیاز به محرومیت زدایی بیشتری دارد، افزود: با ساماندهی مرز شهرستان سراوان بسیاری از مشکلات مردم حل خواهد شد.
انتهای پیام/1675
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۴۴۲
مرجع : شستون


ارسال