يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵
به همت بسیج سازندگی سپاه سراوان انجام شد؛
جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی/ ساخت 20 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد
 
به همت بسیج سازندگی سپاه سراوان از مهاجرت روستاییان به شهر با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی جلوگیری شد.
به گزارش عصر هامون، ابراهیم میرزایی مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون  با اشاره به اینکه بسیج سازندگی در بخش محرومیت زدایی و برنامه های دفاعی فعالیت هایی را در این شهرستان انجام داده است، اذعان داشت:  در بحث برنامه های دفاعی اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم در قالب اردوهای یک روزه، هفت روزه و ده روزه را داشته اند که در برداشت محصول، هرس نخیلات، مرمت و بهسازی و احداث سرویس های بهداشتی در روستاهای مرزی و محروم این منطقه فعالیت داشته اند.
وی خاطر نشان کرد: طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان سراوان  توانسته است از مهاجرت روستاییان به شهر جلوگیری کند و در بخش اشتغال زایی و خود کفا کردن جوانان و خوانواده های بی بضاعت اقدامات خوب و موثری انجام داده است.
میرزایی گفت: در راستای اشتغال زایی به جوانان و بسیجیان با واگذاری تسحیلات، در پرورش دام سبک و سنگین، پرورش شترمرغ و پرورش بلدرچین زمینه اشتغال جوانان را ایجاد کرده است.
وی افززود: بسیج سازندگی تا پایان سال جاری قرار است بیست واحد منزل مسکونی در راستای محرومیت زدایی  به صورت کاملا رایگان در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار دهد که تاکنون ساخت منازل مسکونی 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۹۴۹
مرجع : شستون


ارسال