شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ,21 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
نماینده ولی فقیه سیستان و بلوچستان در گفتگو با عصرهامون:
آزاد سازی حلب یعنی خنثی شدن تمام توطئه های غرب/ معادلات دشمن در منطقه به هم خورد
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان گفت: آزاد سازی حلب به معنای خنثی شدن تمام توطئه های کشورهای آمریکا، عربستان، قطر، ترکیه و رژیم غاصب اسرائیل است.
آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون در خصوص اینکه برخی از کشورها از پیروزی حلب ناراحت هستند، افزود: در جامعه اسلامی دو نوع تفکر عزت اسلامی و اقتدار اسلام با داشتن دو بال تولی و تبری وجود دارد.
امام جمعه زاهدان ادامه داد: جوامع اسلامی بر این باورند که باید کشورهای خط مقدم مقاومت را تقویت کنیم که جمهوری اسلامی ایران از جمله این کشور ها است ولی برخی از کشورهایی که به نوعی سرپردگی و مزدوری استکبار جهانی را دارند می خواهند جبهه مقاومت در هم شکند.
وی اظهار کرد: آزاد سازی حلب به معنای خنثی شدن تمام توطئه های کشورهای آمریکا، عربستان، قطر، ترکیه و رژیم غاصب اسرائیل است و آنها تمام تلاششان این بود که حلب را برای رسیدن و از پادرآوردن دمشق در سلطه خود داشته باشند اما خط مقاومت با آزاد سازی حلب که از مناطق بزرگ سوریه است، این هدف را از بین برد.
وی با بیان اینکه با آزادی حلب، تغییرات اساسی در معادلات منطقه و فرامنطقه‌ای ایجاد شد گفت: غرب و تروریست‌ها به دنبال این بودند که حلب را مرکز و پایگاه اقدامات تروریستی خود برای ایجاد تغییر در کل منطقه کنند، اما آزادسازی حلب موجب شد که این خواب تعبیر نشود و برنامه غربی‌ها و همکاران منطقه ای آنها ناکام بماند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۲۴


ارسال