جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ,15 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲
به مناسبت هفته وحدت؛
دیدار اهالی مسجد سهله زاهدان ازنمازگزاران اهل سنت+ تصاویر
 
جمعی از اعضای هیئت بیت الزهرا(س) و اهالی مسجد سهله زاهدان به مناسبت هفته وحدت به دیدار نمازگزاران اهل سنت در مسجد اصحاب رسول(ص)رفتند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، سیستان و بلوچستان استان پهناوری که سالیان طولانی اقوام و طوایف مختلفی اعم از شیعه و سنی با وحدت، مودت، همدلی و یکپارچگی کنار یکدیگر زندگی کرده بگونه ای الگوی وحدت بسیاری از جوامع اسلای قرار گرفته اند.
از آنجایی که دشمنان به دنبال تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف بین مردم و طوایف این خطه از کشور هستند هفته وحدت فرصت مناسبی برای نشان دادن اتحاد و همدلی است تا دشمنان بدانند تا زمانی که این وحدت بین مردم ایران اسلامی پایدار باشد آنها همواره با بهره مند شدن از فرامین رهبری با بصیرت و هوشیاری در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و اجازه دخالت به بیگانگان نخواهد داد.
 
در روزگاری که دشمن وحدت مسلمین را نشانه گرفته و با تحریک و تبلیغات سوء و ایجاد خصومت و دشمنی بین شیعه و سنی سعی در ایجاد شکاف بین امت اسلامی داشته و دارند، تا از یک سو مسلمانان را بخود مشغول و درگیر ساخته و از سوی دیگر مانع از پیشرفت و گسترش آیین اسلام شوند؛ جمعی از اعضای هیئت بیت الزهرا سلام الله علیها واهالی مسجد سهله زاهدان به مناسبت هفته وحدت به دیدار نمازگزاران اهل سنت در مسجد اصحاب رسول(ص) واقع در بلوار امیر کبیر رفتند.
 
لازم به ذکر است هدف از این دیدار انتقال پیام صلح، دوستی، مودت، همدلی و وحدت به نسل های جدید است تا همگان بدانند تا زمانی که انقلاب اسلامی ایران پایدار و پیامبر(ص) الگوی مردم است این همدلی و وحدت نیز جاری خواهد بود.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۳۰
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال