دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
نماینده زاهدان در واکنش به پیامک حقوقی رئیس جمهور؛
سخنان روحانی درباره حقوق شهروندی انتخاباتی است/ معیشت و اشتغال جوانان با "حقوق شهروندی" حل نمی شود
 
نماینده مردم زاهدان گفت: درحال حاضر نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری هستیم، بالاخره رئیس جمهور شعارهایی داده که عملی نشده است و با برخی فعالیت ها به مثل ارسال پیامک حقوق شهروندی به مردم ایران، دوباره می خواهد آن شعارها را تکرار کند.
حسینعلی شهریاری در واکنش به پیامک حقوق شهروندی رئیس جمهور به خبرنگار عصر هامون گفت: حقوق شهروندی به طور جامع و کامل در قانون اساسی آمده و موضوع جدیدی نیست، که آقای رئیس جمهور آن را به مردم گوشزد کند.
وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور اگر می خواهد حقوق شهروندی را رعایت کند، مشکل اشتغال و معیشت مردم و به خصوص جوانان را حل کند تا جامعه ما به خاطر مشکلات معیشتی دچار فساد و آسیب اجتماعی نشود.
نماینده زاهدان با بیان اینکه سخنان روحانی درباره حقوق شهروندی با رفتار دولت یازدهم فاصله زیادی دارد، بیان داشت: در حالی که برخی مدیران دولتی حقوق های نجومی دریافت می کنند و شهروندان از بیکاری رنج می‌برند و در حالی که بسیاری مسکن مناسب ندارند، سخن گفتن از حقوق شهروندی دردی از مردم را دوا نمی کند.
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روسای جمهور کشور، نزدیک انتخابات که می شود شعار های تکراری خود را مجددا به مردم ارائه می کنند، این شعارها مشکل جوانان و رای انتخابات آنها را حل نمی کند زیرا مردم جیب خودشان، رفتار مسئولان با خودشان و تبعیض و بی عدالتی را می بینند و این تلاشها سرانجامی نخواهد داشت.
شایان ذکر است در 48ساعت گذشته مردم کشور ایران پیامکی حاوی متن کامل منشور حقوق شهروندی از سوی رئیس جمهور دریافت کرده اند که واکنش های مختلفی را در کشور در پی داشته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۴۵


ارسال