يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد:
تکمیل خطرناک ترین محور جنوب استان نیازمند 300 میلیارد اعتبار
 
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: پروژه احداث محور فنوج-تنگه سرحه از سال 88 آغاز و هم اکنون برای تکمیل آن نیازمند 300میلیارد ریال اعتبار می باشیم که از محل اعتبارات استانی تامین خواهد شد.
ایوب کرد در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون اظهار داشت: این پروژه به طول 38 کیلومتر بوده و تاپایان سال94برای این پروژه 80میلیارد و 569میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
وی با اشاره به این مطلب که مطالبات پیمانکار بابت کارهای انجام شده در این پروژه 46میلیارد ریال می باشد، افزود: اعتبار در نظر گرفته شده این پروژه برای امسال 105میلیارد و 569میلیون ریال می باشد که از محل اعتبارات استانی تامین خواهد شد.
این مقام مسئول در خصوص اهمیت اجرای این پروژه گفت: این پروژه از آن جهت دارای اهمیت است که باعث کوتاه شدن مسیر شهرستان فنوج به نیکشهر از مسیر بنت که مسیری پر پیچ و خم و خطرناک است، از 145کیلومتر به 100 کیلومتر می شود و روستاهای بزرگی مانند کلدر و غیره که در این مسیر قرار دارند و از امکانات راه دسترسی بی بهره اند، از نعمت راه برخوردار می شوند.
کرد ادامه داد: احداث این پروژه جاده ترانزیت راه به استان کرمان، از طریق شهرستان فنوج که مرز دو استان بوده اتصال می دهد.
وی در پایان با بیان اینکه زیر سازی این پروژه انجام شده، تاکید کرد: درصورت تخصیص اعتبار لازم، این پروژه تاپایان دولت یازدهم تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۰۹۷


ارسال