چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
مسئول کمیته ورزشی بانوان سراوان خبر داد؛
برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در ایام الله دهه فجر
 
مسئول کمیته ورزشی بانوان سراوان از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در ایام الله دهه پر فروغ فجر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، مهین خیرخواه شهستان مسئول کمیته ورزشی بانوان سراوان در گفت و گو با خبرنگار شستون از برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان سراوان در ایام الله پر فروغ دهه فجر در این شهرستان خبر داد و اذعان داشت: با هماهنگی نائب رئیسان هیئت های ورزشی بانوان شهرستان و فعالین فرهنگی برنامه ها ورزشی و فرهنگی در دهه فجر به مرحله اجرا گذاشته می شود.
وی افزود: جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان از پنجم بهمن آغاز و تا بیست و یکم بهمن ماه ادامه دارد.
 
مسئول کمیته ورزشی بانوان سراوان همگانی کردن و ترویج فرهنگ ورزش در میان بانوان را از اهداف اداره ورزش و جوانان سراوان برشمرد و ادامه داد: اجرای مسابقات بازی های بومی و محلی، ورزش های همگانی، پیاده روی، کوه پیمایی، والیبال و فوتسال را از فعالیت های ورزشی جشنواره بانوان است که‌ در دهه فجر برگزار می شود.
خیرخواه شهستان خاطر نشان کرد: اجرای تور گردشگری بانوان، برگزاری جشنواره نقاشی روی پارچه برای کودکان معلول جسمی و حرکتی  و به پرواز در آوردن بادبادک ها را از برنامه های فرهنگی اداره ورزش و جوانان سراوان در جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان است.
وی اذعان داشت: برای اجرای هرچه بهتر این جشنواره همکاری ارگان هایی مانند آموزش و پرورش، جمعیت هلال احمر، دانشجویان دختر، بسیج خواهران احساس می شود، از تمامی بانوان شهرستان سراوان برای حضور و شرکت در جشنواره فرهنگی و ورزشی دعوت کرد تا با حضور چشم گیر خود در این برنامه آنها را یاری کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۳۶۸
مرجع : شستون


ارسال