شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
در گفت و گو با عصرهامون:
زیان 300 میلیون ریالی سهم کارآفرین خاشی از عدم حمایت دولتمردان
 
کم کاری دولتمردان زیان 30میلیون تومانی روی دست کارآفرین خاشی گذاشت.
به گزارش عصر هامون، ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی یکی از اولویت های دولت به شمار می آید و تاکید مقام معظم رهبری بر ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی نیز عامل توجه بیشتر به فعالیت های بخش خصوصی شده است.
در زمینه فعالیت های بخش خصوصی و کار آفرینی همه دولتمردان، مدیران و مسئولان دستگاه های دولتی موظف به همکاری و حمایت از کار آفرینان و فعالان بخش خصوصی هستند اما این موضوع در سیستان و بلوچستان زیاد پر رنگ نیست و در نمونه ای از این موارد، کم کاری دولتمردان ضرر 30میلیون تومانی روی دست کارآفرین ساکن در همت آباد شکاری بخش مرکزی خاش گذاشته است.
این کارآفرین در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون گفت: هر سال با توجه به اینکه دوره پرورش مرغ بومی 6ماهه است، دو دوره جوجه ریزی داریم که در دوره دوم امسال که هم اکنون در آن به سر می بریم به دلیل عدم تخصیص سوخت و عدم گرمایش در محل نگهداری جوجه مرغ بومی، تلفات زیادی دادیم و بیش از 30میلیون تومان ضرر کردم.
عباس حوران افزود: امسال فرماندار و جمعی از مسئولان بازدیدی از محل پرورش داشتند و قول مساعد تامین سوخت لازم را به بنده دادند اما بعد از پروسه اداری و پیگیری لازمه، باز هم سوخت به این طرح تعلق نگرفت و باعث ضرر30میلیون تومانی شد.
وی تاکید کرد:مسئولان دستگاه های مرتبط با این طرح هیچ گونه حمایتی در زمینه تهیه دان، کنسانتره، سوخت و غیره مورد نیاز این طرح نکرده اند و در این میان بسیج سازندگی به عنوان یک حلال مشکلات با دادن تسهیلات قرض الحسنه کم بهره، به کمک ما آمده است.
این کار آفرین 57 ساله که دوسال است به همراه خانواده  وارد این عرصه شده است، خاطر نشان کرد: براساس بازار فروش، در هر دوره بین 10تا15میلیون تومان درآمد دارم.
وی با بیان اینکه یک سالن پرورش جوجه و یک اتاق جوجه کشی فعال دارد، خطاب به جوانان گفت: با داشتن پشتکار و علاقه و درصورت وجود حمایت همه جانبه از سوی مسئولان، ورود به طرح های اقتصاد مقاومتی بهترین گزینه برای تامین معیشت خانواده است که میتواند ایجاد اشتغال پایداری را نیز برای چند نفر دیگر به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۴۰۶


ارسال
مرغ
Italy
۱۳۹۷/۱۰/۰۴ ۱۵:۰۵
ای بابااااااااااااااااا- چه وضعیه آخه