افتتاح 64 پروژه عمرانی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هیرمند

13 بهمن 1395 ساعت 9:33

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرسان هیرمند از افتتاح 64 پروژه عمرانی در روز نخست ایام دهه مبارک فجر خبر داد.


به گزارش عصر هامون؛ علیرضا کریمیان مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هیرمند در گفتگو با ندای هیرمند ؛بیان داشت: در اولین روز از آغاز هفته مبارک دهه فجر تعداد 64  پروژه عمرانی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)شامل احداث مسکن،تعمیرات جزئی و کلی ،حصار کشی و سرویس بهداشتی  افتتاح و مورد بهره برداری رسید.
وی افزود: از این تعداد، ۳۰ واحد مسکونی روستایی  مددجویی از محل اعتبارات دفترمرکزی و با همکاری قرارگاه شهید هراتی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هیرمند احداث گردیده است.
کریمیان بیان داشت: تعداد چهار مورد مسکن مددجویی نیز از محل اعتبارات کمیته امداد احداث شده است که جهت احداث  هر واحد  ۳۰۰ میلیون   ریال  هزینه و پرداخت شده است .
مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) هیرمند همچنین تصریح کرد: در زمینه حصار کشی ، سرویس بهداشتی،تعمیرات جزعی وکلی و... خدماتی به مددجویان ارائه شده است .
کریمیان مبلغ کل هزینه انجام شده را 12 میلیارد و نهصد میلیون ریال  اعلام و افزود :  الویت این نهاد خانه دار کردن مددجویانی است که منازل آنان در شرایط نا منلاسبی قرار دارد که در سال های اخیر با کمک خیرین و سایر نهاد ها فعالیت های مثبتی در این زمینه انجام شده است.
کریمیان گفت: بخشی از هزینه های جانبی به منظور  استحکام بیشتر منازل از محل آورده مددجویان  انجام می شود که در بخش هزینه مشارکت داشته اند.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 91796

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/91796/افتتاح-64-پروژه-عمرانی-مددجویان-کمیته-امداد-امام-خمینی-ره-شهرستان-هیرمند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/