پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱
در گفت و گو با یک کارآفرین سیب و سورانی:
درآمد 12 میلیونی کارآفرین 29 ساله از آب!/ تولید سالانه 12 تن ماهی در استخر هزار متری
 
یک کارآفرین سیب و سورانی گفت: با پرورش ماهی سردابی در هر سال بالغ بر 12میلیون تومان درآمد دارم.
محمدطاهر رضازهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی عصر هامون افزود: در هر سال 4دوره پرورش ماهی سردابی در یک استخر هزار متری دارم که غیر از خودم، 3نفر دیگر نیز به اشتغال پاره وقت مشغول شده اند و 12 تن در هر سال تولید دارم.
وی ادامه داد: الگو پذیری فعالیت های اقتصاد مقاومتی یکی از بهترین کارهاست که هم اکنون در جامعه نهادینه شده و حضور چندین نفر از جوانان برای الگو گیری از استخر پرورش ماهی در طی یک سالی که وارد این عرصه شده ام، گواه این موضوع می باشد.
رضازهی تصریح کرد: متاسفانه شایعه پراکنی ماهی فروشان سیب و سورانی مبنی بر خراب بودن ماهی های استخرهای پرورش ماهی باعث شده تا برای فروش با مشکل روبرو شویم و اجبارا ماهی تولیدی را به دیگر شهرها ارسال کنیم.
این کارآفرین 29ساله، خاطر نشان کرد: مسئولان همکاری بسیار خوبی در این عرصه با ما داشته اند و تنها مشکلی که در این عرصه وجود دارد، بازار فروش است.
وی در ادامه با تشکر از بسیج سازندگی در دادن مشاوره، آموزش، تسهیلات قرض الحسنه و غیره،  از جوانان در خواست کرد با ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی برای خود و خانواده خود ایجاد اشتغال کرده و معیشت خانواده های آنان را تامین کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۹۶۱


ارسال