پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد:
سیستان و بلوچستان میزبان 16 شهید گمنام در ایام فاطمیه
 
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان از ورود 16 شهید گمنام در ایام فاطمیه به استان خبر داد.
سرهنگ دهقان در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون، با بیان اینکه پیکر پاک و مطهر این شهدا صبح روز چهارشنبه هفته جاری وارد فرودگاه بین المللی زاهدان می شود، افزود: مراسم وداع این شهدای بزرگوار چهارشنبه شب در حسینیه عاشقان ثارالله این شهرستان با حضور اقشار مختلف مردم مومن و خداجو برگزار می شود.
وی ادامه داد: همزمان با ایام فاطمیه 270 شهید تازه تفحص شده در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در سراسر کشور تشییع و خاکسپاری می شوند که از این شهدا 240 شهید گمنام و 30 شهید شناسایی شده هستند.
این مسئول با بیان این مطلب که پنجشنبه هفته جاری مصادف با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر یک شهید در سپاه سلمان زاهدان و پیکر سه شهید در بزمان و بقیه شهدا نیز در روز شنبه هفته آینده تشییع و خاکسپاری می شوند، تصریح کرد: مراسم وداع با پیکر این شهدا پنجشنبه شب در خاش و جمعه شب در ایرانشهر و چابهار با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.
نماینده کمیته جستجوی  مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان گفت: براساس اولویت و درخواست مردم، زاهدان میزبان یک شهید، بمپور 3 شهید، قصرقند 3 شهید، سرباز  3 شهید، پایگاه نیروی دریایی سپاه چابهار یک شهید و منطقه آزاد تجاری چابهار نیز میزبان 2 شهید گمنام است.
شایان ذکر است با تشییع 16 شهید گمنام جدید در سیستان و بلوچستان، این استان مفتخر به میزبانی 93 شهید گمنام در 30 نقطه می شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۵۰۸


ارسال