چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱
نماینده استان در شورای عالی استانها؛
بخش زیادی از وعده های دولت یازدهم در منطقه سیستان عملی نشده است/سیستان و بلوچستان محروم نیست
 
نماینده شورای اسلامی استان در شورای عالی استانها گفت: برخی از وعده های دولت در استان عملی شده و برخی نیز عملی نشده اما در منطقه سیستان بخش اعظمی از وعده ها عملی نشده است.
مسعود دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون افزود: دولت یازدهم اقدامات خوبی را در استان در دست اجرا قرار داده است که با تحقق آنها به مثل گاز، راه آهن، پتروشیمی، ترانزیت و غیره، استان سیستان و بلوچستان به استان های برخوردار خواهد پیوست.
وی ادامه داد: سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت های زیاد و مهمی است که تاکنون بهره گیری از آنها مغفول مانده و باید توجه ویژه ای به این پتانسیل ها شود.
نماینده مردم هیرمند در شورای اسلامی استان اظهار کرد: وزش بادهای 120روزه در منطقه و گرما و تابش خورشید ظرفیت بسیار مناسبی برای بدست آوردن انرژی پاک است که این موضوع در استان مغفول مانده اما در استانهای دیگر به راحتی از این نعمات الهی بهره گیری می کنند و ما نیز باید از این ظرفیت ها بهره گیری کنیم.
وی خاطر نشان کرد: مرز یک ظرفیت و پتانسیل بسیار خوب است که باید پیگیر بهره گیری بیش از پیش آنها باشیم.
دهمرده با تاکید بر این که سیستان و بلوچستان محروم نیست، ابراز امیدواری کرد: با حضور رئیس جمهور توجه خاصی به مشکلات استان و رفع موانع آبادانی منطقه شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۵۱۵


ارسال