پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ,19 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش عنوان شد
وجود خلا در حوزه فنی و مهندسی سراوان/در راستای ظرفیت ها از دانش آموزان حمایت شود
 
فرماندار سراوان در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان سراوانی از ظرفیت های خوبی در حوزه تحصیل برخوردار هستند و باید در این زمینه حمایت شوند.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون،، اولین جلسه شورای آموزش و پرورش سال ۹۶ با حضور درویش نارویی فرماندار، ایوب دهواری مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سراوان برگزار شد.
 
در این جلسه درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان ضمن تسلیت به مناسبت سالروز وفات حضرت زینب (س) از مجموعه آموزش و پرورش و از دانش آموزان تلاشگر اعتکاف علمی در ایام تعطیلات نوروز قدردانی کرد.
 
وی در ادامه بیان داشت: شاهد حمایت های خوبی برای دانش آموزان مستعد شهرستان هستیم که توانسته اند، در سطح استان موفقیت های شایانی را به دست آورند.
 
فرماندار سراوان نیز اظهار داشت: در شهرستان سراوان با وجود صاحب نظران، شاهد خلأ هایی در حوزه های فنی و مهندسی هستیم، که می طلبد حوزه آموزش و پرورش و دانشگاه ها با رویکرد کارآفرینی در این جهت ورود کنند.
 
وی با اشاره به نتایج آزمون های سنجش تصریح کرد: دانش آموزان سراوانی از ظرفیت بالای در حوزه دانشگاه و تحصیل برخوردار هستند و باید در این راستا حمایت شوند.
 
درویش نارویی فرماندار سراوان در پایان سخنان با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: در حوزه انتخاباتی شهرستان سراوان تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و صحیح با حضور حداکثری مردم که نتایج ثمر بخشی برای جامعه داشته باشد، فراهم شده است.
 
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۴۰۱
مرجع : شستون


ارسال