شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,21 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵
در ادامه پاس کاری دولتی ها در سراوان؛
بزرگراه مولوی ساداتی باز هم خاموش شد/اداره راهداری: بودجه نداریم
 
مدیر اداره برق شهرستان سراوان از خاموشی بزرگراه مولوی ساداتی این شهرستان به درخواست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، چند روز پیش بود که روشنایی بزرگراه مولوی ساداتی سراوان که تنها 45 روز از افتتاح آن می گذشت خاموش شد که پس از پیگیری های خبرنگار شستون برق بزرگراه وصل شد.
 
با گذشت دو روز پس از برقراری برق در این بزرگراه بار دیگر برق این بزرگراه خاموش شد و باعث آرزده خاطری شهروندان شد.
در تماسی که خبرنگار شستون برای پیگیری این موضوع با شجاعی مدیر اداره برق شهرستان سراوان داشت، وی اظهار داشت: برق روشنایی بزرگراه مولوی سید عبدالعزیز ساداتی بنا به درخواست مکتوب اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قطع شد.
 
وی افزود: در این مکاتبه اشاره شده است که اداره مذکور تعهدی مبنی بر ‌پرداخت هزینه برق مصرفی روشنایی بلوار نامبرده ندارد و در خواست قطع و جمع آوری اشتراک های مربوطه را کرده بودند که در این راستا روشنایی این بزرگراه خاموش شد.
 
مدیر اداره برق شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: هرگونه وصل مجدد روشنایی منوط به مکاتبه و درخواست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان می باشد.
 
گفتنی است نبی بخش رئیسی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هفته گذشته در گفتگو با شستون  گفته بود: طبق صورت جلسه۲۸ فروردین ۹۵، مقرر شد که اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  فعالیت اجرایی بلوار مولوی ساداتی را انجام دهد و شهرداری سراوان، شهرداری محمدی و دهیاری های حومه هزینه برق مصرفی را پرداخت کنند.
 
وی افزود: بودجه و اعتباری جهت پرداخت هزینه برق مصرفی روشنایی بزرگراه ها را ندارند و طبق نامه ارسالی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای دستور خاموشی روشنایی بزرگراه را به اداره برق ارسال کرده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۴۱۶
مرجع : شستون


ارسال