دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
روشنایی بزرگراه مولوی ساداتی از پروژه های افتتاحی دولتی ها در دهه فجر سال ۹۵ بود که پس از گذشت حدود دوماه تاریک شد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از  شستون؛ روشنایی بزرگراه مولوی عبدالعزیز ساداتی از پروژه های افتتاح شده دولتی ها در دهه فجر سال۹۵ بود که پس از گذشت دو ماه این روشنایی بی فروغ شد.
نبی بخش رئیسی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سراوان در گفتگو با شستون اذعان داشت: با توجه به اینکه شهرداری سراوان، شهرداری محمدی و دهیاری های حومه بزرگراه به توافق انجام شده در فروردین ماه سال گذشته عمل نکرده اند، درخواست لغو اشتراک را به امور برق شهرستان داده است.
وی افزود: دهیاری و شورای روستای دزک می تواند درخواست انتقال اشتراک دوم بزرگراه که از دزک آغاز می شود را به فرمانداری بدهد و سپس فرمانداری به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ارجاع دهد تا راهداری و حمل و نقل جاده ای در خواست انتقال اشتراک به دهیاری مذکور را به امور برق شهرستان بدهد.
 
در ادامه طی تماس تلفنی که خبرنگار شستون جهت پیگیری موضوع باسلمان کامیاب رئیس شورای دزک شهرستان سراوان داشت، وی گفت: از صورت جلسه مذکور اطلاعی ندارد و هیچ نامه و یا صورت جلسه ای مبنی بر پرداخت هزینه برق مصرفی بزرگراه به دهیاری و یا شورای روستا جهت مهر و یا امضا در تاریخ مذکور ارسال نشده است.
وی افزود: رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای سراوان اعلام کرده است که دهیاری و شورای دزک مسئولیت یکی از اشتراک ها را بر عهده بگیرد و هزینه برق صرفی را نیز پرداخت کنند.
لازم به ذکر است طبق صورتجلسه ای که در فروردین سال گذشته میان درویش نارویی فرماندار،  سید منصور بزرگ زاده معاون برنامه ریزی و امور اجرایی فرماندار،محمد بارک زهی شهردار وقت، نماینده شهرداری محمدی و به نمایندگی از دهیاری های حومه بزرگراه  بخشدار مرکزی صورت گرفت، مقرر شد انجام عملیات اجرایی پروژه روشنایی بزرگراه مولوی ساداتی بر عهده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای باشد و هزینه برق مصرفی روشنایی را شهرداری سراوان، شهرداری محمدی و دهیاری های حومه پرداخت کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۶۱۸
مرجع : شستون


ارسال