پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۲
در دیدار با وزیر بهداشت عنوان شد:
تخصیص سهمیه پزشکی برای دانش آموزان سراوانی/ ساخت بیمارستان جدید سراوان امسال به پایان می رسد
 
وزیر بهداشت و درمان در دیدار با نماینده مردم سراوان، سیب و سوران و مهرستان و رئیس مرکز بهداشت و درمان گفت: بیمارستان 200 تخت خوابی جدید سراوان در طی سال جاری با اعتبارات وزارت بهداشت به اتمام خواهد رسید.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، رضا رضازاده پراپری رئیس شبکه بهداشت و درمان ، محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان، مهرستان و سیب و سوران و نظرمحمد اربابی مدیر دیبرستان نمونه شهید مطهری سراوان با قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان دیدار کردند.
 
در این دیدار مشکلات حوزه بهداشت و درمان سراوان توسط رضازاده رئیس شبکه بهداشت و درمان سراوان مطرح شد و رایزنی های لازم برای راه اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت و تخصیص اعتبار جهت تکمیل، تجهیزات و نیروی انسانی برای بیمارستان جدید سراوان و سیب و سوران انجام گرفت.
 
محمدنظر اربابی مدیر دبیرستان شهید مطهری شهرستان سراوان در این دیدار ضمن درخواست 60 نفر سهمیه در رشته های پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی در آزمون های سراسری دانشگاه ها خواستار اتخاذ سهمیه پزشکی برای مناطق محروم شده است.
 
سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان در این دیدار ضمن موافقت به درخواسته های ارائه شده گفت: بیمارستان 200 تخت خوابی جدید سراوان در طی سال جاری با اعتبارات وزارت بهداشت به اتمام خواهد رسید.
 
وی علاوه بر اینکه ساخت دانشكده سلامت واتخاذ سهميه پزشكی برای دانش آموزان اين منطقه را در دستور کار قرار داده است، قول مساعد برای اتمام طرحهای طرح تحول سلامت در حوزه سراوان و مساعدت برای اعمال سهمیه های اعلام شده را داده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۶۱۹
مرجع : شستون


ارسال