پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ,12 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۷
در گفت و گو با عصرهامون مطرح شد؛
کسب اولین مدال استان در المپیک پیشکسوتان/آماده حضور در مسابقات2018اسپانیا هستم
 
وزنه بردار پیشکسوت استان گفت: برای اولین بار توانستم با کسب مدال برنز در مسابقات پیشکسوتان جهان در نیوزیلند، مدال برنز این دوره از مسابقات را برای استان کسب کنم.
محمداسحاق نارویی در گفت و گو با عصرهامون افزود: برای حضور در این المپیک، 28هزار نفر در 26رشته ورزشی حضور پیدا کرده بودند که متاسفانه نمایندگان ایران در یک رشته وزنه برداری در این مسابقات شرکت کرد.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات در وزن 62کیلوگرم شرکت کرده و با ورزشکاران کشورهای انگلیس، ایتالیا، لهستان و لبنان به رقابت پرداختم.

این ورزشکار با اشاره به اینکه توانایی دریافت مدال نقره را نیز داشته ام، اظهار کرد: یک داوری نادرست باعث شد تا نتوانم مدال نقره المپیک پیشکسوتان را برای مردم کشورم کسب کنم و اعتراضات ما نیز به نتیجه ای نرسید.

نارویی خاطر نشان کرد: تنها سپاه، منطقه آزاد اقتصادی-تجاری چابهار و مدیر کل ورزش و جوانان از بنده حمایت کرده اند و هیچ نهاد دیگری حمایتی از بنده نداشته است.

وی بیان کرد: هم اکنون در حال ریکاوری و آماده شدن برای شرکت در مسابقات 2018اسپانیا می باشم و امیدوارم تاجایی که در توانم هست برای کشورم کسب افتخار کنم.

این ورزشکار از عدم حمایت نهادها، موسسات مالی و اعتباری و بانک ها، کارخانجات و شرکت ها از ورزشکاران ابراز گلایه کرد و گفت: ورزشکاران استان توان بسیار بالایی در انواع ورزش ها دارند و با حمایت لازم می توانند برای استان و کشور در مسابقات گوناگون افتخارآفرینی کنند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۱۹۶


ارسال