يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۷
در اولین جلسه شورای اداری مطرح شد
انتخابات، مهم ترین رویداد سیاسی و اجتماعی کشور/تامین امنیت انتخابات سراوان با حضور بیش از ۴ هزار نیرو
 
فرماندار سراوان در جلسه شورای اداری گفت: انتخابات یکی از مهم ترین رویدادهای اجتماعی و سیاسی کشور است.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، جلسه شورای اداری با حضور درویش نارویی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین دهقان امام جمعه ، کریمدادی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، بزرگزاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، ملازهی بخشداران مرکزی و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سراوان برگزار شد.
در این جلسه درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان با بیان اینکه در آستانه برگزاری یکی از مهم ترین رویدادهای سیاسی و اجتماعی کشور کشور هستیم، گفت: بار دیگر مردم ایران با حضور و مشارکت حداکثری خود در انتخابات برگ زرین دیگری را به ثبت می رسانند.
وی با اشاره به اینکه 953 نفر داوطلب روستایی و 105 نفر نامزد شهری در انتخابات شورای اسلامی شهرستان سراوان ثبت نام کرده اند، افزود: رشد 30 درصدی ثبت نام کنندگان نشان دهنده رقابت نزدیک و قابل توجهی بین نامزدها برای رسیدن به کرسی شورا است.
فرماندار سراوان خاطر نشان کرد: در شهرستان سراوان بیش از 4هزار نیرو مسئولیت برگزاری انتخابات را در 155 شعبه اخذ رأی بر عهده دارند.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید بر اجرای قانون در راستای صیانت از آرای مردم تصریح کرد: حضور همه جانبه و حداکثری مردم در انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است.
نارویی با بیان اینکه تمام تلاش ها برای ایجاد فراهم کردن بستری مناسب برای برگزاری انتخاباتی سالم انجام شده است، اذعان داشت: مانند سال های گذشته با مشارکت حداکثری انتخابات سالمی را برگزار می کنیم.
وی با اشاره به اینکه تمام دستگاه های اجرای نقش مهمی در برگزاری انتخابات در زمینه خدماتی و اجرایی خواهند داشت، عنوان کرد: انتخابات کاری دست جمعی است که تمام اجزای حاکمیت را در بر می گیرد و تلاش برای برگزاری با مشارکت حداکثری و سلامت و امنیت بالا خواهد بود.
فرماندار سراوان پیش بینی شعب اخذ رای برای بانوان، جلوگیری از هدایت مردم روستا به شهر، مطابقت چهره با شناسنامه و شناسایی نقاط آسیب را از وظایف ناظرین بر انتخابات عنوان کرد و اظهار داشت: افراد توانمندی از اساتید و مدیران دستگاه های اجرایی برای نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای انتخاب شده اند، که ضمن حفاظت از آرای مردم انتخاباتی سالم و بدون تخلف را رقم بزنند.
وی در پایان گفت: اجرای بی طرفانه قوانین در انتخابات جهت صیانت از حق مردم و توجه به رأی مردم نشان دهنده پیروی از ولایت و دموکراسی و افزایش مشروعیت نظام است.
 
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۹۵
مرجع : شستون


ارسال