سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۶
واکنش اینستاگرامی شهروند سراوانی به نصب پوستر تبلیغاتی روی اموال عمومی+ تصویر
 
یکی از شهروندان سراوانی با انتشار تصاویر نصب پوستر های تبلیغاتی بر روی اموال عمومی به نوعی اعتراض خود را نشان داد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، با آغاز شروع تبلیغات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا، کاندیدهای شورای شهر سراوان نیز تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کردند.
 پوسترهای تبلیغاتی تعدادی از نامزدهای انتخابات شورای شهر بر روی اموال و اماکن عمومی از جمله صندوق های پست، باجه های تلفن عمومی، دیوارهای جایگاه های سوخت، میادین، تیرهای چراغ برق و دیوار ها نصب شده است.
علی ای حال یکی از شهروندان سراوانی با انتشار تصاویر تبلیغات نامزدهای شورا به نوعی واکنش خود را به این اقدام غیر قانونی نشان داده است.
طبق آیین نامه اجرایی انتخابات شورای های اسلامی شهر مصوب 1381 مامورین انتظامی در صورت مشاهده موارد تبلیغاتی مانند الصاق هر گونه آثار تبلیغاتی نامزدها بر روی علایم راهنمایی و رانندگی، تابلوهای بیمارستانها، تابلوهای مدارس و سایر موسسات آموزشی و تابلوهای مصوبه در معابر عمومی توسط بخش دولتی و وابسته به دولت و همچنین تأسیسات دولتی وصندوق های پست، باجه های تلفن، پست های برق و تلفن، تابلوها و املاک بخش خصوصی( مگر با رضایت مالکان) و یا هرگونه تابلوی راهنما، متخلفان را جلب و به منظور تعقیب قانونی به مقامات قضایی تحویل دهد.
 

 

 

 

 

 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۹۹
مرجع : شستون


ارسال