سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
توهین بی سابقه فرماندار سراوان به یک خبرنگار
 
فرماندار سراوان در نشست خبری روز گذشته یکی از خبرنگاران حاضر در نشست را مورد هجمه و توهین قرار داد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، در حالی نشست خبری و مطبوعاتی  فرماندار سراوان با اصحاب رسانه در خصوص ارائه گزارش برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد، که فرماندار سراوان خبرنگار شستون را مورد هجمه قرار داد.
خبرنگار شستون که از فرماندار دلیل ندادن مجوز ورود خبرنگاران به محل شعب اخذ رأی را پرسید، که فرماندار این شهرستان گفت: شما نماینده شستون نیستید، چرا که شستون یعنی سراوان و شما نه  سراوانی هستید و نه رسانه تان سراوانی.
وی در ادامه اضافه کرد: شما نام شستون را جعل کرده اید، افرادی نام رسانه شستون را یدک بکشند که اهل شستون باشند.
وی همچنین به پایگاه خبری شستون اتهام ایجاد تشنج جهت عدم حضور مردم در صحنه انتخابات را وارد کرد اما این در حالی است که این پایگاه خبری روز قبل از انتخابات ۲۹ اردیبهشت چهار پیام  دعوت امامان جمعه اهل تشیع و تسنن شهرستان سراوان، امام جمعه موقت اهل سنت جالق و علمای اهل سنت شهرستان سیب و سوران از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات را منتشر کرده است.
فرماندار سراوان در خصوص گزارش منتشر شده در خصوص "خط قرمز فرماندار سراوان روی نام رسانه های منتقد/ دولتی مانع حضور خبرنگاران به شعب اخذ رأی شد"، هجمه هایی وارد کرد و خبرنگار شستون را فردی بی سواد برشمرد و گفت شما بیخود در تیتر خبر نوشتید فرماندار سراوان.
وی در ادامه توهین هایی که در این نشست به خبرنگار شستون وارد کرد، گفت: ما می دانیم آب شرب شما از کجا است، ما می دانیم شما این متن ها ننوشته اید، شما برای اهداف خاصی پای صندوق های رأی آمده بودید، فیلم ها و تصاویر حضور شما در محل شعب اخذ رأی موجود است.
تمام این توهین ها در حالی گفته شد که دولت یازدهم ادعا می کند که در در این دولت فضای انتقاد برای رسانه ها موجود است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۷۴۳
مرجع : شستون


ارسال