دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵
رئیس صنعت، معدن و تجارت سراوان خبر داد:
تشدید طرح نظارت بازار ماه مبارک رمضان در سراوان/ حاکم بودن آرامش نسبی در بازار شهرستان در آستانه ماه رمضان
 
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان از تشدید طرح نظارت بازار ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، مهرداد طاهری رئیس صنعت، معدن و تجرت شهرستان سراوان در گفتگو با شستون، با توجه به افزایش تقاضا برای اقلام اساسی مانند برنج، روغن، مرغ، مواد پروتئینی، شکر و مواد پر مصرف از اجرای طرح تشدید نظارت و پایش بازار در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
وی ادامه داد: این طرح در راستای  تأمین اقلام اساسی مورد نیاز مصرف کننده، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، توزیع به  موقع اقلام اساسی و نظارت بر قیمت اقلام پرمصرف در ماه میارک رمضان به مرحله اجرا می رسد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان  از حاکم بودن آرامش نسبی بازار شهرستان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود:  حداقل یک گشت مشترک با دستگاه های مربوطه در هفته اجرا می شود که نظارت اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، اتحادیه های مربوطه و اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت مستمر انجام می شود.
طاهری در پایان به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از کم فروشی و گران فروشی می توانند اعتراض خود را به صورت شفاهی و کتبی و با مراجعه حضوری به اداره صنعت، معدن و تجارت و یا می توانند موارد را از طریق سامانه 124 اعلام کنند.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۷۹۹
مرجع : شستون


ارسال