پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱
مبدل شدن فضای مجازی به جولانگاه منتقدین و متحدین نماینده سراوان
 
این روزها چت های گروهی در شبکه های اجتماعی شهرستان سراوان به جولانگاه منتقدین و متحدین نماینده مردم حوزه انتخابی این شهرستان تبدیل شده است.
به گزارش عصر هامون، به نقل از  شستون؛ شبکه های اجتماعی در دنیای کنونی به دلیل برقراری ارتباط با خویشاوندان، دوستان، همکاران و حتی افراد ناشناس محبوبیت زیادی را به دست آورده است.
سیستم های پست الکترونیکی در عصر حاضر به یک وسیله ارتباطی پیشرفته و سریع تبدیل شده است تا جایی‌که که تصاویر، فیلم ها و نوشته ها را در کوتاه ترین زمان ممکن انتقال می دهد.
در اکثر نقاط جهان استفاده کنندگان از شبکه های اجتماعی به بیان دیدگاه هایشان در حوزه فرهنگ، ورزش، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و مذهبی می پردازند.
علی ای حال این روزهای  عده ای در چت های گروهی شبکه های اجتماعی شهرستان سراوان، هجمه های را علیه محمد باسط درازهی نماینده مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان وارد کرده اند و عده ای نیز به تقدیر و تمجید نماینده پرداخته اند.
در این بین برخی نیز فقط تماشاگر بحث های گروه معترضین و موافقین به عملکرد نماینده هستند و عده ای هم با انتشار نظر ها و عقاید خویش، حضورشان را در بحث اعلام می کنند.
چندی پیش یکی از شهروندان سورانی صوت مکالمه خود را با نماینده سراوان  در خصوص گلایه مندی به عملکرد و عدم پیگیری مشکلات تعرفه بالای برق حوزه انتخابی، در شبکه های اجتماعی منتشر می کند که این موضوع جرقه ای برای اعتراض موافقین عملکرد نماینده می شود.
همچنین مخالفین درازهی هم در این بین ساکت نمانده اند، و واکنش های تند و تیزی را از خود بروز دادند.
عده ای دفاع از عملکرد درازهی را با شعار و تخریب نمایندگان ادوار گذشته برای عدم پاسخگویی به مطالبات انباشته شده مردم را نه تنها راه فرار به جلو ندانستن بلکه این روش را نوعی خود زنی عنوان کردند.
عده ای دیگر هم حضور بیشترین وزیر و مسئول کشوری در یک سال اخیر در شهرستان سراوان را عملکرد مثبت نماینده شهر دانستن و منتقدین و معترضین به عملکرد نماینده را افرادی بدخواه برشمردند.
 
با این اوصاف باید دید چرا شهروندان در شبکه های اجتماعی به توهین و  تخریب همدیگر می پردازند و برخی از آنها در تخریب از یکدیگر چگونه سبقت‌ می گیرند؟


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۳۴۶
مرجع : شستون


ارسال