پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶
در آستانه شب های قدر؛
دست مهربان هلال احمر به یاری مستمندان شتافت/توزیع ۱۵۰ غذای گرم به فقرا در آستانه لیالی‌قدر
 
در آستانه شب های قدر 150 غذای گرم توسط جمعیت هلال احمر میان فقرا توزیع شد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان هر ساله با آغاز ماه مبارک رمضان اقدام به برپایی سفره های افطاری در روستاهای محروم و دور افتاده، توزیع غذای گرم میان نیازمندان، اهدای بسته های غذایی و همچنین ویزیت رایگان افراد کم برخوردار و بی بضاعت می کند.
این سازمان مردم نهاد امسال هم با آغاز ماه مبارک رمضان، اقدام به اهدای بسته غذایی، توزیع غذای گرم به نیازمندان حاشیه شهر و همچنین اهدای بسته غذایی کرده است.
بهمن دهواری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در گفتگو با شستون اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه لیالی‌قدر، ۱۵۰ بسته غذای گرم میان نیازمندان این شهرستان توسط امداد گران و داوطلبان جمعیت هلال احمر توزیع شد.
وی افزود: این برنامه با هدف ایجاد بستر مناسب جهت حضور و مشارکت خیرین در جهت کمک به نیازمندان، افراد بی بضاعت، ایتام و قشر کم برخوردار جامعه اجرا می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: هر ساله قبل از آغاز ماه مبارک رمضان، افراد نیازمند شناسایی می شوند، و در ایام ماه مبارک بسته های غذایی و همچنین غذای گرم بدون خدشه وارد شدن به شخصیت و آبروی نیازمندان، بین آنان توزیع می شود.
دهواری برپایی سفره های افطاری را یکی دیگر از سنت های نیکو و پسندیده سراوان دانست و گفت: خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر طی سال های گذشته با هدف تکریم نیازمندان و با الگو گرفتن از شیوه پاک علوی، سفره های افطاری را در روستاهای کم برخوردار و دور افتاده راه اندازی می کنند.
وی در پایان از تمامی خیرین، افراد نیکو اندیش، داوطلبین جمعیت هلال احمر و تمامی افرادی که در دستگیری از مستمندان حضور بی شائبه ای داشته اند، تشکر و قدر دانی کرد.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
ارسال به شبکه های اجتماعی
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۵۱۴
مرجع : شستون


ارسال