جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ,15 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز سراوان خبر داد
کلنگ احداث دو مدرسه سه کلاسه متوسطه دخترانه در سراوان به زمین زده شد+ تصاویر
 
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سراوان از کلنگ زنی دو باب مدرسه سه کلاسه متوسطه دخترانه به همت خیرین در شهرستان سراوان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، صادق محمدی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سراوان در گفتگو با شستون از کلنگ زنی دو باب مدرسه دخترانه متوسط خبر داد و اذعان داشت: این مدارس با حضور خانم علی زاده یکی از خیرین بزرگوار، رئیس آموزش و پرورش شهرستان، اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز، معتمدین و دیگر خیران بزرگوار کلنگ زنی شد.
وی افزود: این مدارس دارای سه کلاس هستند که در روستاهای شمس آباد و کله گزان احداث خواهد شد.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز سراوان گفت: روستاهای ذکر شده فاقد مدارس متوسط برای دختران بوده که گاها موجب ترک تحصیل دانش آموزان دختر شده است، ولی با همت خیرین و معتمدین اولین مدارس دخترانه دوره متوسطه با همت خیرین و  معتمدین در این روستا ها کلنگ زنی شدند.
شایان ذکر است مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سراوان در اسفندماه سال۱۳۹۱ به ثبت رسیده است که عمده فعالیت این نهاد در حوزه خیری و نیکوکاری و‌ حوزه عمران و آبادانی است.
این نهاد از زمان تأسیس  تا کنون گام های مثبتی را در جهت رفع چهره محرومیت از این شهر برداشته است و با کمک خیرین و افراد نیکوکار مدارس بسیاری را در روستاهای دور افتاده و کم برخوردار احداث کرده اند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۷۹۶
مرجع : شستون


ارسال