دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
مدیر حج و زیارت سیستان و بلوچستان
پرواز زائران عتبات عالیات از استان به فرودگاه نجف انجام می شود/اختلالی در اعزام ها وجود ندارد
 
مدیر حج و زیارت سیستان وبلوچستان گفت: پروازهای زائران عتبات عالیات از استان به نجف انجام می شود و هیچ تغییری در مسیرهای از پیش تعیین شده هوایی وجود ندارد.
رضا کیخا در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون، با اعلام این خبر افزود: با تمهیدات اندیشیده شده، پرواز رفت زائرات عتبات عالیات، از فرودگاه بین المللی زاهدان به فرودگاه نجف و پرواز برگشت از فرودگاه بغداد به سمت فرودگاه بین المللی زاهدان انجام می شود و هیچ تغییر مکانی و زمانی در این پروازها وجود ندارد.

وی ادامه داد: اعزام کاروان ها از استان از بعد از ماه مبارک رمضان درحال انجام است و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد.
وی تاکید کرد: افراد علاقمند به حضور در سفرهای عتبات عالیات می توانند به دفاتر زیارتی مجاز استان مراجعه و ثبت نام کنند.

فرودگاه نجف چند هفته قبل در اقدامی عجیب نسبت به افزایش نرخ عوارض و حقوق فرودگاهی ایرلاین‌های ایرانی اقدام کرد تا جایی که بسیاری از شرکت‌های ایرانی اعلام کردند با هزینه‌های فعلی دیگر امکان تداوم برنامه‌های پروازی به سمت نجف وجود ندارد و براساس اعلام مسئولان پروازها مقرر شده تا تنها از فرودگاه بغداد انجام پذیرد.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی کشور 10تیرماه امسال در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا خبر از توقف پروازهای کشور ایران به سمت فرودگاه نجف داده بود و در این خصوص گفته بود شرکت‌های هواپیمایی ایرانی از چند هفته قبل رسما اعلام کرده بودند که در صورت عدم تغییر شرایط اعمال شده از سوی فرودگاه نجف برنامه‌های خود را برای پرواز به سمت این فرودگاه متوقف خواهند کرد که این اتفاق از صبح 10تیرماه امسال اجرایی شده است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۴۹


ارسال