پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
پاسکاری مسئولان و ضعف در تعمیر پل روستای سنجرانی
انتظار اندک روستائیان تخصیص اندک اعتباریست که برای پل در نظر گرفته شود اما اداره راه و شهرسازی هیرمند مسئول زیرسازی پل را اداره امور آب می دا
 
به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند :پل روستای سنجرانی این روز ها وضعیت نا مناسبی دارد؛این پل که نزدیکترین مسیر به شهرهای دوست محمد و زابل را برای روستائیان فراهم می کند با ۸۰ درصد تخریب رو به رو شده است به طوری که تردد از این مسیر با تردید و ترس صورت می گیرد.
بیش از ۴ سال است که این پل توسط سیلاب های کشور افغانستان با تخریب رو به رو شد البته اگر با استاندارهای روز ساخته می شد هیچگاه به این وضعیت اسف بار دچار نمی شد.
حال که حادثه رخ داده است و دیگر نمی توان کسی را مقصر دانست اما اکنون روند تعمیر آن توسط مسئولین شهرستان هیرمند پاسکاری می شود تا قربانی این بی توجهی مردم روستای سنجرانی قرار گیرند.
انتظار اندک روستائیان تخصیص اندک اعتباریست که برای پل در نظر گرفته شود اما اداره راه و شهرسازی هیرمند مسئول زیرسازی پل را اداره امور آب می داند.
تعویض روسای اداره راه و شهرساری و همچنین اداره امور آب هم در این چند سال کارساز نبوده است و گویا تابلوی اول جاده که می گوید : تا اطلاع ثانوی راه مسدود است باید سالها در ابتدای جاده نصب باشد.
حال اینکه این مسیر اکنون محل رفت و آمد روستائیان قرار گرفته و روزانه بسیاری از خودروهای سواری و کشاورزی از روی آن عبور می کنند احتمال فرو ریختن آن را افزایش می دهد لذا اکنون که بودجه برای ساخت و تعمیر آن فراهم نیست حداقل کامل تخریبش کنند تا اتفاق ناراحت کننده ای رخ ندهد.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۳۷۳


ارسال