دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ,6 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲
فرماندار شهرستان مهرستان:
آمادگی لازم جهت مواجهه با حوادث احتمالی را داریم
 
فرماندار شهرستان سراوان با اشاره به بارندگی های اخیر در مهرستان و انسداد مسیر های مواصلاتی مهرستان به سرباز و مهرستان به ایرانشهر تصریح کرد: اعضای ستاد بحران آمادگی لازم جهت مواجهه با حوادث احتمالی را دارند.
به گزارش عصر هامون، نقل از شستون رشید پارسایی فرماندار شهرستان مهرستان با اشاره به بارندگی های اخیر در مهرستان و انسداد مسیر های مواصلاتی مهرستان به سرباز و مهرستان به ایرانشهر تصریح کرد: اعضای ستاد بحران آمادگی لازم جهت مواجهه با حوادث احتمالی را دارند.
وی با اشاره به اینکه  پیرو اخطاریه جوی شماره 4 مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان هماهنگی و ابلاغ به مدیریت بحران شهرستان مهرستان انجام شده است، افزود: در جهت آمادگی لازم به منظور هرگونه حادثه احتمالی تمهیدات لازم اتخاذ شده است.
فرماندار شهرستان مهرستان خاطر نشان کرد:  باران رحمت الهی که در 22 تیر ماه ساعت 14 شروع به باریدن کرد در ایستگاه این شهرستان 6 میلیمتر و در ایستگاه چاهوک 7 میلیمتر باران ثبت شده است.
 وی تصریح کرد: ادامه بارش ها باعث طغیان رودخانه های فصلی شد و محور مهرستان به سرباز از ساعت 19:30 الی 23:30 مسدود شد.
پارستایی ادامه داد: با تداوم بارندگی در روز جمعه 23 تیر ماه کلیه دستگاههای از جمله گشت راهداری، جمعیت هلال احمر، اموربرق و سایر اعضای عضو ستاد بحران ضمن آمادگی کامل تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
وی با اشاره به بارش باران در برخی مناطق مهرستان اذعان داشت:  میزان بارندگی مرکز شهرستان 4/5 میلیمتر،کشک 5میلیمتر، مولتان 24میلیمتر و چاهوک 16 میلیمترکه در رودخانه ماشکید جاری شده و در ساعت 19:28 به روستای قادر آباد رسیده است.
فرماندار مهرستان در پایان گفت: در 23 تیر  ماه از ساعت 21 مسیر های مهرستان به سرباز و مهرستان به ایرانشهر به دلیل طغیان رودخانه ماشکید تا اطلاع ثانویه مسدود اعلام شده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۰۱
مرجع : شستون


ارسال