دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۶
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس استان خبرداد
امضاء تفاهم نامه با بانک انصار برای دریافت تسهیلات صفر درصد مدرسه سازی
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان گفت: در راستای کمک به افراد خیری که توان پرداخت پول کامل برای ساخت مدرسه را ندارند، تفاهم نامه همکاری با بانک انصار استان به امضاء رسید.
علیرضا راشکی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون افزود: براساس مفاد این تفاهم نامه، خیرینی که تمایل به مدرسه سازی داشته و توان پرداخت مورد نظر خود را به صورت یکجا نداشته و امکان پرداخت مبالغی به صورت ماهانه را داشته باشند، توسط مجمع خیرین مدرسه ساز استان به بانک انصار معرفی و به میزان تفاهم نامه با مجمع خیرین مدرسه ساز، وام بدون بهره(صفر درصد) دریافت و کل مبلغ را در اختیار اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قرار می دهد و خیر اقساط ماهانه را به بانک می پردازد.

وی تاکید کرد: با این روش سرعت ساخت مدارس خیری به حداکثر ممکن و مبالغ پرداختی ماهانه خیرین به میزان دلخواه و متناسب با توان پرداختشان خواهد رسید.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان گفت: افراد علاقه مند به فعالیت در عرصه مدرسه سازی می توانند از این ظرفیت بهره گیری لازم را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: سیستان و بلوچستان به دلیل پراکندگی جمعیتی بالایی که دارد، به احداث و ترمیم کلاسهای درس زیادی نیاز دارد و با توجه به اعتبارات دولتی، این کار با مشارکت خیرین امکان پذیر می باشد که امیدواریم خیرین در این رابطه ورود بهتری نسبت به گذشته داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۰۳


ارسال