يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
عجیب ترین و حادثه خیز ترین جاده مواصلاتی میان روستایی جهان در بخش بم پشت شهرستان سراوان قرار دارد که بومیان برای تردد از این مسیر سختی های فراوانی را متحمل می شوند.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون؛ ویدیو زیر حادثه خیز ترین و عجیب ترین جاده مواصلاتی میان روستایی جهان در بخش بم پشت شهرستان سراوان در جنوب شرق ترین نقطه ایران را به تصویر می کشد که بومیان این منطقه روزانه در این جاده تردد می کنند.
 
یکی از شهروندان سیرکانی ضمن ارسال این ویدیو به این پایگاه خبری، به خبرنگار شستون گفت:  این جاده در دهستان کشتگان بخش بم پشت وجود دارد که در حد فاصل روستاهای گروانی و روستای سرکلوکی قرار دارد و این دو روستا را بهم متصل می کند.
وی با اشاره به اینکه این جاده یکی از بهترین جاده ها مواصلاتی میان روستا ها در این بخش است، افزود: نقاط حادثه خیز این چنینی بسیاری در جاده های بم پشت وجود دارد که عبور و مرور را برای روستاییان با مشکل مواجه کرده است.
این شهروند سیرکانی خاطر نشان کرد: مردم  ناچار هستند از این مسیرها تردد می کنند چرا که مسیر دیگری برای عبور و مرور در این مناطق صعب العبور‌ وجود ندارد.
وی اظهار داشت: بیمارانی که در امتداد این جاده ها قرار دارند، با سختی های طاقت فرسا و مشقت فراوان خود را به مراکز درمانی بخش و یا شهرستان می رساند.
 
 
این شهروند سیرکانی اضافه کرد:  اگر بیمار اورژانسی باشد و یا مادر حامله و زایمانی ای باشد، خودتان تصور کنید که این بیماران با چه وضعیتی دست و پنجه نرم می کند و از مسئولین خواست تا تدابیر لازم برای برون رفت از این مشکل تدابیری را اندیشیده کنند.


دانلود ویدیو 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۴۳
مرجع : شستون


ارسال