چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
صبح امروز انجام شد؛
تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی گروهک تکفیری بر دستان غیور مردان مرزدار سراوان
 
پیکر پاک و مطهر شهدای کارگر حادثه تروریستی سراوان صبح امروز بر دستان غیور مردان مرزدار این شهرستان تشیع شد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، پیکر پاک و مطهر شهید "عقیل نقیبی" و "شهدی غلام جان نقیبی" که در حمله تروریستی چند شب گذشته که گروهک معاند از داخل خاک پاکستان به مرز سراوان حمله کرده بود، به شهادت رسیدند، با حضور فرماندار، امامان جمعه و جماعت اهل سنت و تشیع، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین شهرستانی و جمعی از مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان تشیع شد.
مراسم تشیع از مقابل ساختمان سپاه قدیم واقع در خیابان آزادی آغاز و تا مسجد جامع علی ابن ابیطالب (ع) ادامه داشت و در طول مسیر حاضرین شعار "مرگ بر امریکا"، "مرگ بر تکفیری" و "مرگ بر استکبار " سردادند.
سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان سراوان در حاشیه مراسم تشیع پیکر شهدای کارگر این شهرستان به خبرنگار شستون گفت: این دو شهید از کارگران عادی مردم منطقه بودند که در پروژه های محرومیت زدایی و خدمات رسانی که مهندس سپاه در حال اجرا در منطقه است، بودند که در منطقه عمومی کوهک سراوان به شهادت رسیدند.
وی افزود:  در آنجا اشرار و گروهک های تکفیری نفوذی را از داخل خاک پاکستان انجام دادند که تبادل آتش بین رزمندگان قرار گاه قدس نیروی زمینی سپاه و اشرار موجب ناکامی این کوردلان شد و درنهایت دو کارگر محلی که برای امرار معاش در منطقه مشغول به کار بودند مورد اصابت تیر دشمن قرار می گیرند و به شهادت می رسند.
فرمانده سپاه شهرستان سراوان در ادامه با بیان اینکه حضور پرشور و خودجوش مردم مرزدار شهرستان در مراسم تشییع پیکر این دو شهید کارگر ستودنی است، افزود: مردم منطقه دوشادوش دیگر نیروهای رزمنده منطقه حضور پیدا کردند که این خود پاسخ کوبنده به گروهک های تکفیری و تروریستی است.
همچنین پیکر پاک این دو شهید در منطقه کوهک محل زادگاهشان، عصر امروز تشییع و به خاک سپرده می شوند.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۵۴۹
مرجع : شستون


ارسال