پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
ندای هیرمند گزارش می دهد؛
تناقض آشکار در حرف وعمل مسئولین هیرمند/گلایه ورزشکاران همچنان ادامه دارد
 
سالن های ورزشی شهرستان هیرمند که با کمترین امکانات ورزشی در حال برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال است در فصل گرما مشکلات متعددی را برای جوانان به وجود آورده است
به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند؛ فوتسال و والیبال دو رشته محبوب ورزشی هستند که همواره جوانان شهر و روستا اکثر اوقات فراغت خود را به بازی در این نوع ورزش ها اختصاص می دهند، بازی هایی که در روستاها در زمین های خاکی و در شهرها در سالن های ورزشی به انجام می رسد.
در شهرستان هیرمند نیز که یکی از بزرگترین شهرهای منطقه سیستان به شمار می رود و بیش از 110 کیلومتر مرز مشترک با کشور افانستان دارد امکانات ورزشی به گونه ای پایین است که همواره ورزشکاران این شهرستان را ناراضی و گلایه مند ساخته است.
سالن های ورزشی این شهرستان که با کمترین امکانات ورزشی در حال برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال است در فصل گرما مشکلات متعددی را برای جوانان به وجود آورده است که از این رو می توان به بسته شدن سالن امام علی (ع) و همچنین عدم امکانات اولیه در سالن تازه تاسیس این شهرستان را اشاره کرد.
عدم نصب کولر، تهویه و همچنین بسته بودن درب های سرویس بهداشتی باعث شده است تا ورزشکاران وقت های کمتری را به ورزش اختصاص بدهند ، همچنین قطعی های برق مکرری که در تنها سالن ورزشی فعال در شهر دوست محمد وجود داشت گلایه ورزشکاران را همچنان در پی دارد.
اخیرا مریم گلوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هیرمند اظهار کرده است: برق اداره ورزش و جوانان و سالن های ورزشی  شهرستان به دلیل پرداخت نشدن قبوض برق  به مدت 3 روز از سوی اداره برق قطع شده بود.
وی افزود: با توجه به اینکه این قبوض مربوط به دوماه گذشته می باشد و در طول این دو ماه مسابقات جام فوتسال و والیبال برگزار شده، از یک هفته قبل قبوض برق به همراه نامه اداری به اداره کل ورزش و جوانان استان فاکس و اصل این قبوض هم به این اداره ارسال گردیده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیان داشت: با توجه به فرا رسیدن پایان سال مالی و سفر وزیر ورزش و جوانان به همراه روسای هیئت های ورزشی به استان، تاکنون قبوض مربوط به اداره ورزش و جوانان این شهرستان پرداخت نگردیده است.
وی خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان در خصوص پرداخت قبوض برق سالن های ورزشی این شهرستان طی سه روز آینده قول مساعدت داده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هیرمند تصریح کرد:  با همکاری و هماهنگی فرمانداری شهرستان با اداره برق مجددا برق اداره ورزش و جوانان و سالن های ورزشی شهرستان هیرمند وصل شده و در حال حاضر در این مورد مشکلی وجود ندارد.
گلوی در پایان بیان داشت: لازم به ذکر  است که فرمانداري كمكهاي زيادي براي تيم ها و رشته هاي ورزشي شهرستان انجام داده و همواره پيگير رفع مشكلات جامعه ورزش می باشد.
این سخنان در حالی مطرح می شود که چندی قبل برخی از ورزشکاران به ندای هیرمند گفته بودند که برق سالن ورزشی تازه تاسیس این شهرستان  به دلیل قطعی برق که بر روی ورزشکاران بسته بود به محض ورود چند مسئول جهت بازی باز شده و برق سالن بلافاصله وصل شده است.
در حالی که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هیرمند مطرح می کند فرمانداری همکاری لازم را برای رفع عیوب امکانات ورزشی داشته است که هنوز مشکلات تنها سالن ورزشی ووشو این شهرستان که در یک سال قبل از سوی فرماندار این شهرستان قول مساعدت داده شده بود مرتفع نشده است.
حال با این وجود تناقض در حرف های  مسئولین و شواهد در اعمال آنها به وضوح در این شهرستان دیده می شود، و می توان یافت که مصاحبه هایی که برخی از مسئولین به نفع آقای خاص انجام می دهند فشار هایی است که از سوی او به برخی از مسئولین وارد شده و به وسیله سایت های خبری که خود را به دور از سیاست های فرمانداری دارند به انتشار می رسد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۷۵۷


ارسال