دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
امام جمعه اهل سنت مهرستان:
سرکوب ملت ایران هدف اصلی آمریکا/تحمیل فشار اقتصادی در سایه وضع تحریم های جدید
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان اظهار داشت: به دلیل اینکه ملت ایران در برابر آمریکا ایستادگی کرده اند، استکبار با وضع تحریم های جدید به نوعی قصد ایجاد فشارهای اقتصادی برایران را دارد.
به گزارش عصر هامون، مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون اظهار داشت: آمریکا و متحدانش ارتباط قلبی با هیچ مسلمانی ندارند و به دلیل اینکه ملت ایران در برابر آنها ایستادگی کرده اند، استکبار با وضع تحریم های جدید به نوعی قصد ایجاد فشارهای اقتصادی بر ایران را دارد.
وی با بیان اینکه دولت مردان باید استقامت داشته باشند و اقتصاد مقاومتی را ترویج دهند، گفت: مسئولین تولیدات را گسترش دهند و زمینه های اشتغال زایی را فراهم کنند تا احتیاجی به آمریکا و برجام نداشته باشیم.
امام جمعه اهل سنت مهرستان با اشاره به اینکه برجام باعث ارتباط بهتر می شود و زمینه افزایش شناخت ملل به ایران را فراهم می کند، خاطر نشان کرد: برجام حق ما بوده است ولی آمریکا ظلم آشکاری انجام داد و نمی داند اهانت به ما اهانت به خودشان است.
وی با بیان اینکه آمریکا در ابتدا مذاکره انجام داده است و هم اکنون به دنبال نقض برجام و وضع تحریم های جدید است، تصریح کرد: آمریکا برای جامعه اسلامی قابل اعتماد نیست و باید فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت توسعه و تعالی خود استفاده کنیم.
مولوی حسین زهی عدم سازش با ایران و سکوب ملت ایران را از اهداف اصلی آمریکا دانست و گفت: استکبار جهانی جسارت جنگ نظامی را با ایران ندارد و به همین خاطر با نقض برجام و وضع تحریم های جدید در پی جنگ روانی است و ما باید به فکر سازندگی باشیم تا فشاری بر روی مردم نباشد.
وی با بیان اینکه خداوند متعال سرنوشت هر ملتی را بر عهده خودش گذاشته است ، اذعان داشت: اگر مسئولین تدبیر خوبی داشته باشد و هوشیار عمل کنند، می توانیم به قله های پیشرفت برسیم و در زمینه اشتغال زایی گام های بزرگی برداریم.
امام جمعه اهل سنت مهرستان در پایان اظهار داشت: مرزها فرصت هستند و مسئولین با حفظ امنیت آن می توانند در زمینه صادرات و واردات کالا برای مردم اشتغال زایی ایجاد کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۹۵۲
مرجع : شستون


ارسال