يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
اوایل شهریور ماه امسال
دومین دوره مسابقات ووشو سیستان بزرگ برگزار می شود
 
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت:اوایل شهریورماه دومین دوره مسابقات ووشو سیستان بزرگ(زابل-زهک-نیمروز-هیرمند-هامون) در شمال استان برگزار می شود.
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: این دوره از مسابقات با عنوان یادواره شهیدسید محمدتقی طباطبایی در شمال سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این مسابقات توسط هیئت ووشو شهرستان هامون د رچهار رده سنی نونهالان*نوجوانان*جوانان*بزرگسالان برگزارمی شود.
وی تصریح کرد: وزن کشی این مسابقات در روزپنج شنبه  ۲ شهریور 96 در سالن اداره ورزش و جوانان شهرستان هامون شهر (محمدآباد) انجام می شود.
این مسئول اظهار کرد: روز جمعه ۳ شهریور نیز در همان سالن مسابقات برگزار می شود که منتخبین رده های مختلف به مسابقات استانی که اواخر شهریورماه در زاهدان برگزار می شود اعزام خواهند شد.
وی با اشاره به این که برندگان این مسابقات حکم قهرمانی و کاپ دریافت خواهند کرد، خاطر نشان کرد: برای اینکه مسابقات در کل استان برگزار شود، استان را به سه بخش جنوبی، شمالی و مرکزی تقسیم کردیم که منتخبین مسابقات آنها برای حضور در مسابقات آخر شهریور به زاهدان خواهند آمد که برترین ها به مسابقات انتخابی تیم کشور اعزام می شود.
وی اضافه کرد: کمبود خوابگاه بزرگترین مشکل برگزاری مسابقات در داخل شهرهای استان می باشد.
شیبک در پایان گفت: شاید بتوان گفت کم نظیر ترین و یا بی نظیرترین استان کشور هستیم که برگزاری مسابقات را به نام شهدا نامگذاری کرده ایم.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۱۱۹


ارسال