چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ,11 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۶
خطیب جمعه هیرمند:
رسانه صدای مردم است/صداقت در اخبار رسالت رسانه است
 
امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: طبیعتا هر چه صداقت در خبر بیشتر باشد تاثیر و اثرگذاری آن نیز بیشتر خواهد بود، قطعا و یقینا نیز در این مسیر توقع این است که همه همراه و یاور رسانه ها باشند.
به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند؛  به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار اصحاب رسانه با حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند دیدار کردند.
در این دیدار حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: رسانه امروزه نه تنها در منطقه بلکه  فراتر از منطقه رسالت بسیار مهمی دارد، که صدای مردم را به گوش مسئولین می رساند.
وی افزود: طبیعتا هر چه صداقت در خبر بیشتر باشد تاثیر و اثرگذاری آن نیز بیشتر خواهد بود، قطعا و یقینا نیز در این مسیر توقع این است که همه همراه و یاور رسانه ها باشند.
امام جمعه شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: امروزه برخی از اخبار که منتشر می شود به مزاج برخی از افراد خوش نمی آید و از گفتن حقایق واهمه دارند زیرا که ضعف ها و کم کاری های آنها رو می شود و در اختیار عموم قرار می گیرد.
حجت الاسلام گزمه تصریح کرد: با بر ملا شدن برخی از حقایق طبیعی است که خشم برخی ها برافروخته شود، لذا در هر مسیری خورده سنگ هایی وجود دارد که انسان باید در طی این مسیر از مشکلات با توکل به خدا عبور کند.
وی تصریح کرد: عده ای نه تنها با رسانه همکاری نمی کنند بلکه کارشکنی نیز انجام می دهند، لذا آنها توقع دارند که رسانه ها در راستای اهداف آنها گام بردارند و اگر رسانه رسالت خود را در این راه از دست بدهد نمی تواند نام رسانه به خود بگیرد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۴۶


ارسال