يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۳
به مناسبت هفته خبرنگار؛
خبرنگاران در شهرستان خاش تجلیل شدند
 
به مناسبت هفته خبرنگار از فعالان رسانه شهرستان خاش تجلیل به عمل آمد.
به گزارش عصرهامون، فرماندار شهرستان خاش در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان، با مهم برشمردن کار در عرصه رسانه و خبر و فعالیت در حوزه شبکه های اجتماعی و فضای مجازی گفت: اطلاع رسانی اقدامات انجام شده از سوی مسئولان در مردم ایجاد رضایت می کند و دشمنان از رسیدن به اهداف خود ناکام می مانند.
محمداکبر چاکرزهی  بیان کرد: آگاه سازی های خبرنگاران و طرح برخی از مشکلات توسط این قشر سخت کوش و دلسوز سبب رفع نارسایی ها و کمبودها گردیده است.

وی افزود: خبرنگاران بعنوان رابط بین مردم و مسئولان و چشم بیدار جامعه بسیاری از مسائل را می بینند و مطرح می سازند که دولتمردان تاکنون از وجود مشکلات مطرح شده بی خبر بوده اند و با انتشار خبر از سوی خبرنگاران برای حل موضوع اقدام کرده اند.
 
فرماندار خاش ادامه داد: دولت برای خدمت رسانی شایسته به مردم در ابعاد مختلف برنامه ریزی داشته و دارد، اما حجم مشکلات بالا بوده و اقدامات ارزشمند خبرنگاران در بسیاری از مواقع گره گشا در امور است.

چاکرزهی تصریح کرد: در مباحث مشاهده کرده ایم گاها مشکلات از سوی رسانه منعکس شده و همین انعکاس خبر مسئولان را در مباحث خدمت رسانی هوشیار ساخته و مشکلات رفع شده اند که نمونه آن مطرح شدن کمبودهای آموزشی بوده و چندین مورد با پای کار آمدن خیران به نتیجه مثبت رسیده و برای رفع نیازها برنامه ریزی شده است.

وی بیان اقدامات دولت در حوزه های مختلف را از سوی مسئولان متذکر شد و گفت: ارتباط گیری دولتمردان با خبرنگاران سبب کاهش یافتن مشکلات و ارائه خدمت شایسته به مردم می شود.

علیرضا هاشمی فر مدیر پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما به عنوان نماینده خبرنگاران این شهرستان نیز به طرح مشکلات پرداخت.
 
* خبرنگاران نقش بسیار مهمی در فرهنگ سازی نظام تعلیم و تربیت دارند
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاش نیز در نشست دیگری به مناسبت روز خبرنگار، گفت: خبرنگاران در کنار سیستم آموزشی جامعه در امر فرهنگ سازی و تعلیم و تربیت نقش تعادل بخشی دارند.
 
قاسم کوچکزایی بیان کرد: خبرنگاران با انعکاس خدمات نظام اسلامی و بیان کمبودها و نقاط ضعف و قوت در کاهش دادن مشکلات وظیفه دشواری برعهده دارند.

وی افزود: خبرنگاران با عملکرد مناسب خود در مباحث آموزشی به ارتقای شاخص ها کمک کرده اند.

مدیر آموزش و پرورش خاش بر ضرورت حضور والدین دانش آموزان در مدارس و مشارکت خیران در مباحث ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی شهرستان خاش تاکید کرد.
 
کوچکزایی ادامه داد: با توجه به اینکه در حوزه اعتبارات آموزشی مشکلاتی وجود دارد از دولت و خیران انتظار داریم به نیاز های شهرستان توجه کنند.

مهین شیرزایی معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش خاش هم از تلاشها و حضور مشارکت رسانه ها برای حل مشکلات قدردانی کرد.

بخشدار مرکزی و جمعیت هلال احمر شهرستان خاش هم از خدمات خبرنگاران تجلیل کردند.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۲۵۶
مرجع : تفتان ما


ارسال