دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
عوامل تولید برنامه شبهای کویر صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان به مدت یک هفته مهمان مردم خاش هستند، اما در سه شب برگزاری برنامه های این گروه انبوه بی نظمی و بی برنامگی و عدم مدیریت در اجرا و پوشش برنامه ها مشاهده شده است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، چینش و مدیریت و اجرای برنامه ها و دعوت از مدیران جهت انجام مصاحبه در مباحث مختلف دارای نواقص زیادی است که عوامل فنی صدا و سیما و اداره ارشاد، فرمانداری و  سایر دست اندرکاران نتوانسته اند برای حل آن اقدام کنند.
کمبود جا و وجود همهمه و شلوغی در سالن محل اجرای زنده برنامه ها که هر دقیقه و ثانیه با تذکر مجریان همراه بوده، در مسئولان و مردم موجی از گلایه مندی و شکایت ایجاد کرده است.
بسیاری از مدیران توانمند و شاخص و از جمله در مباحث آموزشی و فرهنگی و اجتماعی در برنامه انجام مصاحبه ها گنجانده نشده اند و مسئولانی هم که دعوت شده اند یا فرصت کافی برای بیان دیدگاههای خود پیدا نکرده اند و یا اینکه به دلیل نداشتن تسلط در پاسخگویی ناتوان مانده اند.
یکی از اهداف حضور عوامل تولید صدا و سیما در شهرستانها و از جمله در شهرستان خاش معرفی ظرفیت ها می باشد و گر چه شماری از شاعران و گروههای موسیقی، نمایش معرفی شده و برنامه اجرا کرده اند اما جذابیتهای فرهنگی و گردشگری خاش آنطور که باید و شاید معرفی نشده اند.
خاش به شهر حافظان و عالمان دین و شهر فرهنگ و ادب شهرت دارد اما در این موضوع کمتر از توان افراد نخبه و توانمند این موضوع بهره گرفته شده که جا دارد از ظرفیت و توان امامان جمعه و جماعات و مدیران و مدرسان حوزه های علمیه و فرماندهی سپاه و دیگر نهادها و ارگانها استفاده گردد.
گرفتن تصویر از زوایای مختلف هنر تصویربردار موفق را نشان می دهد اما شماری از عوامل تولید برنامه شبهای کویر خود و یا فرزندان خود و یا دوستان خود را در قاب دوربین می گنجانند و با گرفتن تصویر های بسته بسیاری از مهمانان شاخص و مردم حاضر در سالن را از نگاه دوربین حذف می کنند که این موضوع گلایه مندی هایی را در جامعه بوجود آورده است.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۳۰۴
مرجع : تفتان ما


ارسال