يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۲
با هدف آموزش های امدادی صورت گرفت؛
شرکت 500 شهروند خاشی در طرح تابستانی رویش هلال احمر
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش گفت: با هدف پر کردن اوقات فراغت قشرهای مختلف و ارائه آموزش های مفید و کارآمد طرح شوق و رویش این جمعیت جهت آموزش افزون بر 500 نفر از شهروندان خاش در حال اجرا است.
به گزارش عصرهامون، محمدامین حسین زهی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما، اظهار کرد: ایجاد بستر مناسب برای انجام فعالیتهای عام المنفعه بشر دوستانه و داوطلبانه در قالب طرح اوقات فراغت از دیگر اهداف اجرای طرح تابسانه شوق رویش در شهرستان خاش است.
وی بیان کرد: این برنامه برای رده سنی 12 تا 29 سال است و افزون بر 500 نفر از جوانان و داوطلبان هلال احمر از این طرح بهره مند می شوند.
حسین زهی با بیان اینکه این طرح از اول تیرماه آغاز و تا پایان شهریور ادامه دارد، تصریح کرد: برای کانون های دانش آموزی، دانشجویی، طلاب و روستایی در چهار محور بشر دوستانه، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی برگزار می شود.
وی بیان کرد: هم اینک کار برگزاری دوره آموزشی خیاطی با ۲۱ نفر کارآموز، دوره کامپیوتر با ۱۸ نفر کارآموز، کمکهای اولیه ویژه خواهران۳۰ نفر، کلاس کمکهای اولیه برادران ۳۰ نفر و آزمون های آنلاین طرح پیمان(پیشگیری موثر از اعتیاد در جهت تامین نشاط جامعه) با بیش از ۸۰ شرکت کننده در حال اجرا می باشد.
وی اظهار کرد: برگزاری جلسات گروههای مرجع طرح ملی خادم (خانواده اماده در مخاطرات) از دیگر اولویت های این نهاد است.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۳۰۵
مرجع : تفتان ما


ارسال