يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ,22 July 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس:
اکثر وزرای پیشنهادی دولت، امتحان خود را با عملکردی ضعیف پس داده اند
 
نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیران قبلی دولت دارای نقاط ضعف و قوت بوده اند گفت: اکثر وزرای جدید پیشنهادی دولت از دوره قبل بوده و امتحان خود را با عملکرد ضعیف شان پس داده اند لذا بهتر می بود که رئیس جمهور به وعده های داده شده عمل می کرد و افرادی توانمند را معرفی می کرد.
به گزارش عصرهامون، علی کرد در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما، اظهار کرد: از امروز تا سه شنبه وزیران پبشنهادی با نمایندگان مجلس در کمیسیون‌ و فراکسیون های مختلف حاضر می شوند و نظرات آنها در خصوص مباحث مختلف کاری و اولویت هایشان جهت خدمت به مردم گرفته می شود و البته بعد از ارزیابی نقطه نظرات وزیران با قطعیت بیشتری می توانیم بگوئیم که کدام وزیر رای می آورد و کدام یکی رای نمی آورد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر وزیران پبشنهادی دولت که اکثر آنها از دوره قبل بوده اند در برنامه های پیشنهادی شان در خصوص خدمت به مردم اجرای عدالت و یکسان نگری را پیشه کنند و به مردم ساکن در مناطق محروم و کمتر برخوردار مانند سیستان و بلوچستان توجه کنند، نمایندگان مردم در مجلس نیز نگاه متفاوتی به آنها خواهند داشت.
کرد ادامه داد: بنده در کمیسیون اجتماعی مجلس و فراکسیون مستقلین مجلس عضویت دارم که رای نمایندگان در هر دو از این حوزه ها تاثیری گذار می باشد و در طول هفته قبل نشست هایی داشته ایم و همچنان این نشست ها تداوم دارد و قول می دهیم مطالبات ملت سربلند ایران را از وزیران پیشنهادی پیگیری کنیم.
نماینده مردم خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد گفت: در فراکسیون مستقلین مجلس که رای آنها سرنوشت ساز  است در رابطه با ارزیابی عملکرد وزیران، بررسی برنامه های کاری آنها تبادل نظر خواهیم کرد و اعضای این فراکسیون نقش مهمی در همسویی و همگرایی اعضای فراکسیون برای دادن رای اعتماد و یا عدم رای اعتماد به وزیران دارند و تاکنون نشست های فشرده ای در آن تشکیل شده است.
عضو فراکسیون مستقلین و فراکسیون اشتغال و تولید مجلس بیان کرد: مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان نیز نشست هایی با هم دیگر داشته اند و متعهد شده اند به وزیرانی رای بدهند که در برنامه های کاری شان نگاهی ویژه به سیستان و بلوچستان دارند.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی افزود: منطقه محروم سیستان و بلوچستان باید در دولت جدید مورد توجه بیشتر باشد زیرا اعتقاد داریم این مردم غیور و مرزدار وفادارترین مردم به نظام اسلامی هستند و با شرکت پرشور و حماسی در عرصه های مختلف نظام و از جمله مبحث انتخابات و رای دادن به دولت ادای دین کرده اند و باید به مطالبات و خواسته های آنها توجه شود.
علی کرد یادآور شد: اگر وزیران به منطقه سیستان و بلوچستان نگاهی ویژه داشته باشند نمایندگان مردم استان و سایر وکلای ملت با همسویی تمام به آنها رای می دهند.
نماینده مردم خاش در مجلس تاکید کرد: مسیر نمایندگان مردم تعامل با دولت خواهد بود و این امر مسیر نخواهد بود مگر اینکه به مطالبات به حق مردم پاسخ داده شود.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۳۷۴
مرجع : تفتان ما


ارسال