يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,7 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
نماینده مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان:
انتشار شماره تماس های نمایندگان در فضای مجازی اقدام نسنجیده ای است/ نقش مهم رسانه در فرهنگ سازی
 
نماینده مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان گفت: برخی افراد اقدام به انتشار شماره تماس های نمایندگان در فضای مجازی کرده اند که این کار اقدامی نسنجیده ای می باشد.
به گزارش عصر هامون، محمد باسط درازهی نماینده مردم شهرستان های سراوان،سیب وسوران و مهرستان در گفت و گو با شستون اظهار داشت: برخی افراد اقدام به انتشار شماره تلفن نمایندگان در فضای مجازی کرده اند و در کل کشور منتشر شده است که این کار اقدام نسنجیده ای بوده است.
 وی ادامه داد: وظیفه نماینده در مجلس شورای اسلامی در وهله اول قانونگذاری و سپس نظارت بر حسن اجرای قانون است که اکثرا با تماس های مکرر از سوی مردم به هدر می رود.
نماینده مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان اضافه کرد: گاها در یک روز از سوی مردم هزاران پیام دریافت می کنیم که موجب از دسترس خارج شدن تلفن ها از حالت عادی می شود.
درازهی در ادامه با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در فرهنگ سازی دارند، خاطر نشان کرد: انتظار می رود رسانه ها با فرهنگ سازی مناسب مردم را جهت حل مشکلات شهری به دفاتر نمایندگان در سطح شهرستان ها سوق دهند چراکه بسیاری از مشکلات توسط مسئولین دفاتر قابل حل می باشند.
وی با اشاره به اینکه مردم استان سیستان و بلوچستان به ویژه حوزه انتخابی سراوان، سیب و سوران و مهرستان تماس های مکرری را با نمایندگان دارند که بسیاری از مسائل مطرح شده در حوزه شهر قابل حل است، خواستار مراجعه مردم برای پیگیری مطالبات به دفاتر نمایندگان شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۸۶۶
مرجع : شستون


ارسال