پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
در پی تماس شهروندی در خصوص رفتار نامناسب مامور برق
شرکت برق:پس از دو بار اخطار، قطع برق قانونی است/ شرکت برق دیگر قبض چاپی ندارد
 
مسئول روابط عمومی شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان گفت: پس از دو بار اطلاع رسانی و اخطار به مشترکین، قطع برق کاری قانونی است.
به گزارش عصرهامون، در پی گلایه شهروندی به بداخلاقی و قطع بدون اطلاع و اخطار قبلی اشتراک برق وی توسط نیروی شرکت توزیع برق، خبرنگار ما موضوع را از مسئول روابط عمومی، بازرسی و شکایات شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان جویا شده است.

مسئول روابط عمومی، بازرسی و شکایات شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان گفت: پس از ارسال پیامک میزان قبض به مشترکین، در بعد ازمهلت داده شده در پیامک، اس ام اس یا قبض اخطاری برای پرداخت مبلغ قبض در طی 24یا 48ساعت آینده برای وی ارسال می شود و در صورت عدم پرداخت نیروی شرکت برق به محل اعزام و نسبت به قطع برق مشترک اقدام می کند و این روند قانونی می باشد.

شجاعی در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون افزود: توصیه همیشگی ما به نیروهایمان برخورد شایسته و درست با مشترکین است و اگر برخورد تادرستی صورت گرفته شهروند شاکی می تواند به واحد بازرسی و شکایات شرکت توزیع برق واقع در خیابان دانشگاه مراجعه کند تا موضوع مورد بررسی قرار بگیرد.

وی خاطر نشان کرد: براساس قانون نیروی ما باید در زمان مراجعه برق مشترک بدهکار را قطع کند اما به آنها توصیه شده دوساعت تا یک روز به شهروند مهلت پرداخت قبض خود را بدهد.

وی گفت: حدود یک سال است که شرکت توزیع برق دیگر قبض چاپی نداشته و به درب منازل مشترکین ارسال نمی کند و اگر شهروندی پیامکی از شرکت برق دریافت نمی کند باید به این نهاد مراجعه کند تا شماره اش در سامانه ثبت شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۰۶۴


ارسال